Strony zapleczowe

Choroby Podkategoria: Choroby

Sortuj po:

 • Portal medyczny »

  Portal medyczny Zdronet. Jeżeli chcesz w znacznym stopniu poszerzyć posiadaną przez siebie wiedzę na temat zdrowia, np. chorób oraz leków, powinieneś po prostu wejść na założony przez nas portal. Bardzo dużo miejsca poświęcono wszelkiego rodzaju kwestiom mającym związek z dietami, odchudzaniem itp. Naturalnie teksty, które są zamieszczone na stronie, zostały przygotowane przez takich ludzi, którzy świetnie znają się na zdrowiu, zatem gwarantujemy bardzo wartościowe treści "zawieszone" na portalu. Warto dodać, że na stronie jest również zdrowie forum - piszą na nim osoby posiadające dużą wiedzę.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orbimed Tychy »

  Gabinety lekarskie oferują badanie ciśnienia tętniczego metodą Holtera wykonuje się aby ocenić jakie jest ciśnienie w trakcie całej doby. Holter EKG to podstawowe badanie, które wykonuje się, aby ocenić jak pracuje serce w trakcie całej doby. Test wysiłkowy to badanie czynnościowe układu krążenia stosowane m.in. w diagnostyce choroby niedokrwiennej serca. W razie potrzeby zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg piersi »

  W Warszawie znajduje się Prywatna Przychodnia Lekarska, jaka istnieje od 1990 roku. Naszą specjalizacją jest wykonywanie badań USG z opisem i konsultacją medyczną dorosłych oraz dzieci. Badania przeprowadzane są na aparacie LOGIQ P-6. Konsultacji udzielają: kardiolog, urolog, neurolog, endokrynolog, gastrolog, chirurg naczyniowy, dermatolog. W związku ze zmianami w systemie finansowania, od 1 stycznia 2012 roku nie wykonujemy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współdziałamy z przychodnią zajmującą się rehabilitacją Fizjo-Med Poland. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd dla niepełnosprawnych). Zarejestrować się Państwo mogą osobiście czy też telefonicznie. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: