Strony zapleczowe

Chirurgia plastyczna Podkategoria: Chirurgia plastyczna

Sortuj po:

 • ESTETICMED Usuwanie tatuaży »

  Potrzebujesz pomocy zaufanego lekarza, żeby pozbyć się wstydliwych problemów związanych z niedoskonałościami swojego ciała takimi jak rozstępy, cellulit, nadmierne owłosienie, niechciane blizny, cienie pod oczami, wiotkość skóry bądź przebarwienia? - zapraszamy do skorzystania z usług Esteticmed. Posiadamy dwie lokalizacje w Częstochowie i Bydgoszczy, a na rynku istniejemy od 10 lat cały czas rozwijając naszą ofertę. Dodatkowo mamy doświadczenie w efektywnych metodach walki ze skutkami starzenia skóry oraz stosujemy nowoczesne, małoinwazyjne techniki jej rewitalizacji. Potrafimy odkryć w każdym prawdziwe piękno. Warto dodać, iż Esteticmed bardzo aktywnie uczestniczy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce, opracowujemy własne unikalne terapie, które są uznawane za odkrycia w branży. Poleca nas Uroda i InStyle. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Operacja plastyczna »

  Operacja plastyczna brzmi groźno! Bardzo dużo osób, które słyszą „operacja plastyczna” w klinice chirurgii plastycznej jest przerażona. Kojarzy się to, z skomplikowanym zabiegiem i z ogromnym dyskomfortem. Mimo to dużo ludzi się na operacje plastyczne decyduje. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że głównie wzgląd psychiczny decyduje, że grupy osób chcą skorzystać z operacji plastycznych. Kompleksy ma każdy z nas ale nie każdy potrafi z nimi funkcjonować. Osoby pewne siebie, które lubią siebie najczęściej zajmują kierownicze stanowiska i odnoszą ogromne sukcesy w życiu. Zaś ci, którzy nie lubią swojego wyglądu chcą ukryć się w bezludnym miejscu i nie angażować w życiu publicznym. Mechanizmy w naszej psychice mówią jak funkcjonować i jak zachowywać się. Wielokrotnie jest tak, że nasze ciało ma spory wpływ na nasze życie. Przez to czasami wystarczy operacja plastyczna, aby naprawić niedoskonałości wyglądu i od razu psychika zaczyna działać lepiej. Najczęściej osoby przebojowe są uważane także jako osoby ładne. One czują się dobrze we własnej skórze i przez swoje działanie pokazują to światu. Kliniki chirurgii plastycznej oferują swoim pacjentom różne zabiegi. Od poprawy uszu po większe operacje plastyki brzucha czy innych części ciała. Efekt końcowy jest identyczny- poczuć się komfortowo! Chirurg plastyczny z Krakowa inspiruje do poddawania się operacjom plastycznym bo zdaje sobie sprawę jaki to ma wielki wpływ na funkcjonowanie w społeczeństwie. Winno się brać pod uwagę ból, który towarzyszy operacjom plastycznym pomimo tego ból znika po czasie, a ciało i samoocena na zawsze są bardziej perfekcyjne.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mazan Operacje chirurgii plastycznej »

  Miła atmosfera, rzeczowe odpowiedzi na wszelkie medyczne pytania oraz szerokie spektrum sprzętu medycznego to atuty tego zakładu opieki zdrowotnej. Pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Doskonała lokalizacja placówki, świetny zespół lekarski z obszernym doświadczeniem oraz najnowocześniejszy sprzęt. Nasza klinika może poszczycić się rzeszą zadowolonych pacjentów, którzy poddali się u nas rozmaitym zabiegom chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna to nie tylko kwestia estetyki i wyglądu zewnętrznego, to również środek do osiągnięcia samoakceptacji i lepszego komfortu życia. Dzięki solidnie wykonanym zabiegom chirurgii plastycznej przywracamy nie tylko piękno ale również zwiększamy poziom zadowolenia z życia. Pacjentów otaczamy kompleksową opieką, dzięki czemu w naszym ośrodku mogą oni również skorzystać z porady psychologa.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tummy Tuck - ClinicForYou »

  Okres rekonwalescencji w przypadku plastyki brzucha jest dłuższy niż po zabiegu liposukcji. Pacjent może być opuchnięty oraz obolały przez okres 3,4 miesięcy od przeprowadzenia zabiegu, i dopiero po tym czasie można się spodziewać efektów końcowych. Podczas tego okresu zaleca się unikanie wytężającej pracy oraz intensywnych ćwiczeń. Co więcej zabieg ten pozostawia dość widoczną bliznę po nacięciu wykonanego podczas operacji. Czasem również może okazać się, że potrzebny jest dodatkowy zabieg korekcyjny, gdyż podczas operacji nie został usunięty cały nadmiar skóry lub jeśli mają miejsce problemy z zabliźnieniem. W przypadku liposukcji natomiast rekonwalescencja trwa około kilku tygodni, po których pacjent może spokojnie wrócić do wszystkich codziennych czynności oraz ćwiczeń. Nie zostawia ona również dużej blizny, gdyż podczas zabiegu chirurg potrzebuje niewielkiego punktowego nacięcia, aby wprowadzić kaniulę, specjalną plastikową rurkę.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: