Strony zapleczowe

Strony związane z hasłem 'usługi prawne':

Sortuj po:

 • Prawnik Zakopane »

  Kancelaria Radców Prawnych Gacek, Posadzka-Gil s.c świadcząc usługi prawne, podejmuje wszelkie działania w interesie klientów z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie wiedzy i sztuki prawniczej. Zapewniamy zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym kompleksową obsługę prawną. Każdą firmę oraz klienta prywatnego traktujemy z najwyższą starannością z poszanowaniem zada etyki i tajemnicy zawodowej. Współpracujemy z innymi kancelariami oraz podmiotami wyspecjalizowanymi w poszczególnych dziedzinach prawa. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych od Klientów w związku ze świadczeniem przez nas pomocy prawnej na ich rzecz. Niezależnie od stopnia trudności i skomplikowania sprawy klienci naszej Kancelarii mogą zawsze liczyć na kompleksową pomoc prawną z naszej strony.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Causa Law Office: Kancelaria prawna - Świdnica »

  Kancelarię cechuje wysoki poziom wiedzy i etyki zawodowej prawników ją współtworzących. Prawnicy współtworzący Kancelarię to osoby wpisane na listę prawniczych samorządów zawodowych, m.in.: adwokat Monika Radomska jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu, radca prawny Marcin Depkowski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu. Właściciel Kancelarii prawnik Maciej Radomski jest jej założycielem i kieruje jej pracami. Kancelaria adwokacka świadczy wszelkie usługi prawne oraz porady prawne. Zakres świadczonych przez Kancelarię usług to zarówno obsługa prawna firm, organizacji jak i osób fizycznych. Doradztwo prawne obejmuje rozmaite dziedziny prawa: prawo cywilne (odszkodowania, roszczenia odszkodowawcze), prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo informatyczne.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Adwokat Marta Madej udziela pomocy prawnej zarówno osobom prywatnym oraz Przedsiębiorcom oferując szeroki zakres usług. Usługi prawne udzielane są ustnie lub pisemnie (także on-line, gdzie e-mail zwrotny z odpowiedzią wysyłany jest już w 12 godzin), późniejsze zlecenie sprawy do prowadzenia skutkuje zaliczeniem naliczenie opłaty za pierwszą poradę w cenę całej sprawy. Honorarium za usługi prawne nie należą do wysokich, Adwokat Marta Madej zawsze ma na uwadze sytuację finansową klienta.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Adwokaci Poznań, na ul. Zamkowej 3/5 to zespół, dynamicznych i skutecznych prawników świadczących profesjonalne usługi prawne. Kancelaria Prawna Poznań obsługuje zarówno firmy, a także klientów prywatnych. Oferujemy konsultacje i porady prawne. W zakres usług wchodzą m.in: obsługa prawna firm, prawo rodzinne, prawo własności przemysłowej, prawo upadłościowe, prawo budowalne, prawo nieuczciwej konkurencji i ochrona danych osobowych. Jesteśmy reprezentantami naszych klientów w sądach, sporządzamy niezbędną dokumentację, opiniujemy umowy licencyjne. Specjalizujemy się w obsłudzie firm. Zespół stanowią doświadczeni fachowcy. Uważamy, że dobry prawnik poznań powinien odznaczać się skuteczością i profesjonalizmem. Jeśli chcesz mieć pewność fachowej obsługi, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Szanujemy czas każdego klienta dlatego stawiamy na szybkość działania i skuteczność.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Łódź »

  Kancelaria Marcina Krupińskiego mieści się w centrum Łodzi. Swoim klientom zapewnia nie tylko usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, prawa pracy, czy rodzinnego, ale także doradztwo przy tworzeniu pism procesowych, uczestnictwo w negocjacjach czy pomoc w odzyskiwaniu należności. Opłata za toczące się postępowania jest za każdym razem indywidualna. Firma udziela porad prawnych, wyjaśnień i konsultacji. W razie zapotrzebowania zapewnia również przedstawicielstwo dla swoich klientów przed odpowiednimi organami, udziela pomocy przy zasądzaniu zadośćuczynienia i dużo więcej. Korzystanie z usług Kancelarii Krupiński gwarantuje szybką, skuteczną pomoc prawną w pełnym zakresie.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »