Strony zapleczowe

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Ewaluacje »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ISO 27001 DJB Doradztwo »

  DJB Doradztwo od 2000 roku zajmuje się wdrażaniem i szkoleniami z zakresu Systemów Zarządzania Jakością ISO.

  Posiadamy wykwalifikowanych Konsultantów z zakresu wszystkich norm ISO. Między innymi wdrażamy ISO 27001- System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

  ISO 27001 to międzynarodowa norma standaryzująca przepisy o ochronie danych osobowych, która została ogłoszona 14 października 2005 r. na podstawie brytyjskiego standardu BS 7799-2.

  ISO 27001 adresowane zarówno dla placówek medycznych, finansowych, usługowych i oświatowych.


  Wdrożenie ISO 27001 przynosi korzyści w postaci:

  - zgodności z obowiązującymi w Polsce normami o ochronie danych osobowych
  - ograniczenia strat związanych z nieprawidłową ochrona danych
  - zmniejszenia ryzyka i ochrony danych w trakcie awarii
  - wzrostu pozycji firmy na rynku  Wymagania ISO 27001 opierają się na kilku głównych założeniach, które dotyczą m.in.: organizacji bezpieczeństwa informacji, zarządzania systemami i sieciami, kontroli dostępu, zgodności z wymaganiami prawnymi i własnymi standardami.

  ISO DJB Doradztwo oferuje szybkie i skuteczne wdrożenie wymagań ISO 27001 oraz elastyczne dopasowanie harmonogramu wdrożenia do potrzeb danej firmy.

  Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy elastyczność, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Skydive.pl to szkoła spadochronowa która zajmuje się organizacją kursów AFF. Gdy ukończymy taki kurs który składa się z części praktycznej i teoretycznej możemy samodzielnie skakać ze spadochronu. Dla osób które chciałyby poczuć tę niesamowitą adrenalinę ale nie chcą od razu zapisywać się na kurs aff przygotowano ofertę skoków tandemowych. Skok tandemowy jest to skok w którym jesteśmy przypięci do instruktora który wszystkim się zamuje, my zaś niczym się nie martwimy tylko oddajemy się tej niesamowitej przyjemności skoku spadochronowego i adrenalinie. W szkole Skydive.pl pracuje doświadczona kadra instruktorów - najlepsi z najlepszych. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły dostępną na stronie www.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Scandal-szkoła kitesurfingu, windsurfingu, obozy, szkolenia »

  Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania.

  Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych...! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów kolonijnych.

  Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites'n'Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!
  http://www.scandal.pl/pl/oferta_kitesurfing_windsurfing

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robotyzacja i automatyzacja procesów przemysłowych »

  Strona opolskiej firmy MET-LAN - dostawcy urządzeń, części, serwisu i szkoleń dla przemysłu. Firma zajmuje się procesami: zgrzewania liniowego, doczołowego i punktowego, spawania robotem przemysłowym, zrobotyzowanego nakładania mas uszczelniających, kontroli wizyjnej i wielu innych. W ofercie m.in.: sprzedaż, programowanie, serwis robotów spawalniczych, programowanie sterowników przemysłowych, montaż szaf sterowniczych, montaż i serwis układów pneumatyki, szkolenia z zakresu programowania robotów przemysłowych.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  szkolenie wirtualny tuning
  szkolenie psychologia
  szkolenia biznesowe
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą wiedzę pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Wiele obiektów poza organizacją szkoleń poszczycić się może również rozwiniętym zapleczem rozrywkowym. Chcesz mieć wykwalifikowany personel ? Zainwestuj w jego rozwój i zafunduj mu kurs . Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci szybko wynaleźć najlepsze dla Ciebie szkolenie. Najciekawsze szkolenia, branżowe kursy. Imponującym pomysłem na organizacje szkolenia jest obiekt konferencyjny usytuowany od centrum miasta.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizycznej i aplikacyjnej.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • TOOLMEX TRUCK wozki widlowe »

  Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. pomoże ulepszyć działanie każdej hali produkcyjnej albo mierzącego tysiące kilometrów kwadratowych magazynu. W naszej ofercie znaleźć można niezwykle odporne regały magazynowe oraz wózki widłowe największych na świecie, cieszących się ogólnym szacunkiem oraz marką producentów. Zajmujemy się też sprzedażą i skupem sprzętu używanego. W należącym do firmy Zakładzie Wózków Widłowych i Urządzeń Magazynowych w Szydłowcu, doskonale wyekwipowanym i przygotowanym do każdej skali działań, wykonujemy całościowy serwis, remont oraz naprawy wszystkich układów wózków widłowych. Ponadto, realizujemy szkolenia dla operatorów wózków widłowych i konserwatorów wszelkiego rodzaju maszyn. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne i diagnostykę wózków każdej dostępnej w naszym zakładzie marki. Więcej informacji na temat firmy na stronie:

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidarność Opole »

  Strona internetowa bezpiecznyrynek.pl opisująca aktualne informacje dotyczące wojewódzkiego rynku pracy jak również zarys modeli, które relacjonują efektywną współpracę pomiędzy pracownikiem a pracodawcom. Projekt kładzie spory nacisk w głównej mierze na elastyczne formy zatrudnienia, ochronę środowiska, społeczna odpowiedzialność biznesu jak również solidarność Opole. Projekt dynamicznie się rozwija i zyskuje coraz liczebniejsze grono osób, które biorą w nim udział zarówno po stronie właścicieli firm jak również organizacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arum - bogactwo wspólnych wartości »

  Inteligentne organizowanie finansów bez specjalistycznej wiedzy może być nad wyraz kłopotliwe. Bez specjalistycznej wiedzy narażony jesteś na niebezpieczeństwo bycia nieuczciwie potraktowanym, a doskonalenie się na własnych błędach może być nad wyraz bolesne. Indywidualne zdolności umożliwiające kierowanie własnymi zasobami pieniężnymi są więc bazą przy jakichkolwiek pertraktacjach. Specjaliści z arum24.pl oferują profesjonalne szkolenia, które uświadomią Cię w wielu kwestiach, również w tym, jak inteligentnie i owocnie oszczędzać. Pozyskana wiedza pomoże Ci prowadzić świadome i brawurowe negocjacje, stawiać warunki lukratywne dla Ciebie. Zadbamy o to, abyś radził sobie z presją czasu i otoczenia a także wyzbył się wcześniejszych, złych przyzwyczajeń. Wejdź na arum szkolenia i zapoznaj się z pytania i wątpliwości na forum biznesowe arum. Dzięki nam oszczędzanie będzie łatwiejsze niż myślisz. Pozwól nam na to.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • CenCert jak uzyskac podpis elektroniczny »

  Pewna oraz wysoko wykwalifikowana jednostka CenCert zajmuje się prawnym oraz wiążącym zatwierdzaniem Podpisu Elektronicznego Klientów oraz wystawianiem Certyfikatów Kwalifikowanych bądź ich późniejszym przedłużaniem. Certyfikowany Podpis Elektroniczny konieczny jest m.in. do zarejestrowania praktyki lekarskiej lub pielęgniarskiej, istotnie przyspiesza też przebieg przekazywania dokumentów przez Ośrodki Szkolenia Kierowców, zapewnia wystawianie e-faktur a nawet pieczętowanie umów cywilno-prawnych drogą elektroniczną czy składanie pozwów. Uzupełniające informacje wraz z paletą towarów oraz zakresem usług opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nurek Szczecin »

  Sklep nurkowy Technika Nurkowania oferuje szeroką gamę sprzętu nurkowego. Oferujemy sprzęt renomowanych firm oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu jak i technice nurkowania. Organizujemy i prowadzimy kursy nurkowania PADI dla początkujących i zaawansowanych. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Szczecin »

  Kancelaria Doradcy Podatkowego Natalia Gorczyca specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług rachunowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych na wysokim poziomie przy zachowaniu rozsądnej ceny. Nasza pełna oferta obejmuje również badanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe i księgowe, wykonywanie ekspertyz ekonomiczno-finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, szkolenia z zakresu rachunkowości. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • KenyOnBoard.com - Silesia Snow&Wind Academy »

  Kenyonboard przeprowadza kursy i szkolenia jazdy na snowboardzie i nartach, a także windsurfingu i kitesurfingu. Kenyonboard zatrudnia zdolną i zaangażowaną kadrę, która skutecznie przeprowadza szkolenia dla kursantów. Kenyonboard prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkujących, aż po doskonalenie dla zaawanasowanych. Zwłaszcza dla bardziej zaawansowanych uczestników organizowane są szkolenia kierunkowe, jak np. jazda sportowa na tyczkach (dla nart i snowboardu), oraz freestyle - obejmujące triki na skoczniach oraz na windsurfingu i kitesurfingu. Kenyonboard dba również o bezpieczeństwo uczestników kursów, zarówno przez nadzór kadry, jak i szeroki zakres ubezpieczeń.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy - Medicover »

  Akademia ratownictwa Medicover zaprasza na kursy pierwszej pomocy – prowadzone z wykorzystaniem fantomów i najnowocześniejszego sprzętu treningowego. Szkolenia przewidziane są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Cała Rzeczpospolita stoi otworem przed Twoim biznesem, wybierz się na konferencję na Mazury. Każda prezentacja obiektu na portalu Salekonferencyjne posiada zestawienie ujęć. Chcesz znaleźć aulę w województwie lubelskim, nic łatwiejszego ! Najświeższe wiadomości z dziedziny biznesu i auli konferencyjnych są na wyciągnięcie ręki na portalu Salekonferencyjne. Dane adresowe każdego miejsca szkoleniowego wzbogacone zostały mapką wskazującą dokładną lokalizację.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Wielkopolska »

  Hotel Remes Sport Spa w Opalenicy jest najlepszym miejscem na zorganizowanie szkolenia czy spotkania firmowego. Umiejscowienie hotelu pozwala na łatwy dojazd z lotniska bądź autostrady, jak również na zwiedzenie Poznania oraz jego przyciągających okolic. Na terenie hotelu znajduje się siedem kompleksów konferencyjnych, dostępnych na konferencje. Aby zagwarantować członkom szkoleń wygodę i komfort nasze centrum wyposażono w specjalistyczny i wysokiej klasy sprzęt, jak na przykład meble, klimatyzatory czy rzutniki multimedialne. Nasze centrum konferencyjne Poznań może pomieścić nawet 400 gości. W każdej chwili można powiększyć przestrzeń użytkową poprzez zniwelowanie przesuwnych ścian pomiędzy salami. Szkolenia wielkopolska nie jest łatwym zadaniem dla organizatorów. My jako profesjonaliści jesteśmy w stanie ułatwić wynajmującym sale zadanie. Wejdź i zdobądź dodatkowe wiadomości na temat naszego położenia i pełnego spektrum realizowanych usług. Zachęcamy.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK, Anglia, Wielka Brytania, Londyn. Egzamin i testy. »

  Aktualne wiadomości dla ludzi lubiących wykonać prawo jazdy w Londynie. Serwis pomoże wszystkich zainteresowanym w przygotowaniach, testach oraz samym egzaminie w trakcie prawa jazdy. Nasza firma Croydon School została założona z myślą o ludziach ceniących najwyższą jakość metod szkolenia, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie Twojego czasu i pieniędzy. Mamy fachową kadrę instruktorską i doskonałe zaplecze dydaktyczne. Umożliwiamy elastyczny dobór godzin zajęć jak tez dogodne formy płatności za szkolenia. Nauka jazdy w Anglii prosta i miła.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy dotacji wynoszącej 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje pełną obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, począwszy od opracowania Planu rozwoju eksportu, myśli wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i targi. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN. nasze usługi: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 klientow w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:-Dolnośląskie-KujawskoPomorskie-Lubuskie-Lubelskie-Łódzkie-Małopolskie-Mazowieckie-Opolskie-Podkarpackie-Pomorskie-Śląskie-Świętorzyskie-WarmińskoMazurskie-Wielkopolskie-ZachodnioPomorskiehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijnehttp://www.cc-center.pl/index.php/projekty-unijne/61-paszport-do-eksportuhttp://www.cc-center.pl/index.php/o-nas-1/referencje

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »