Strony zapleczowe

Strony związane z hasłem 'nowe mieszkania':

Sortuj po:

 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Też osoby długi okres czasu mieszkające we Wrocławiu nie dały rady zobaczyć każdych tamtych zabytków. W jakiej dzielnicy Wrocławia chciałbyś się osiedlić, Krzyki a może Śródmieście. Po co wynajmować przez długi czas mieszkanie, bowiem masz możliwość nabyć któreś na dla siebie. Kup gniazdko, nie powinno się przez całe życie dzielić domu wraz z rodzicami. Odwiedź witrynę Wrocławia oraz przeczytaj jak wiele jesteś w stanie tam zobaczyć i jak wieloma miejscami się upajać. Szukasz porządnego gniazdka, w którym chcesz mieszkać ze swoją rodziną, zajrzyj na stronę. Chcesz sprawić swoim dzieciom podarunek weselny, zakup im własne cztery kąty. Przy każdym mieszkaniu dostajesz gruntowną prezentację, dzięki niej dowiesz się sporej ilości wiadomości.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Metro Bielany Mieszkania sprzedaż warszawa bielany »

  Zapraszamy do nowo powstałego osiedla mieszkaniowego METROBIELANY, na Bielanach - zielonej dzielnicy Warszawy. To inwestycja poczyniona przez cenionego dewelopera TK Development, przy obrocie której wyłącznym agentem jest firma Emmerson S.A., posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej branży. METROBIELANY to osiedle, na którym powstały lokale usługowe jak i lokale mieszkalne, których nabycie odbywa się wraz z udziałem w nieruchomości gruntowej. Osiedle to posiada mieszkania, jakich powierzchnie użytkowe wahają się od 36 do 93 m2. Zlokalizowane jest blisko metra Młociny oraz wielu budynków użyteczności publicznej. Samo osiedle zostało wyposażone w monitoring i ochronę, plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na stronie:

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • QUALIA DEVELOPMENT nowe mieszkania Warszawa »

  Wieloletnia spółka deweloperska Qualia Development z Warszawy, oferująca usługi doradztwa i sprzedaży nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych na obszarze całego kraju. Swoje inwestycje realizuje m.in. w Warszawie, Sopocie i Gdańsku. Jako jedna z pierwszych i jedynych spółek deweloperskich zaczęła budowę sieci condohoteli pod nazwą Golden Tulip. Obecnie jest bezdyskusyjnym liderem w branży. Wysoki profesjonalizm, a także najwyższa jakość oferowanych usług decydują o solidności spółki. Wszelkie działania prowadzone na zasadach poufności i w zgodzie z międzynarodowa etykietą biznesową. Wykwalifikowany sztab ekspertów w sferze nieruchomości, obdarzy właściwą uwagą i poświęci maksimum czasu, na wspólne wyszukanie najbardziej odpowiedniego rozwiązania w zakresie ofert inwestycyjnych. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »