Strony zapleczowe

Strony związane z hasłem 'kantor':

Sortuj po:

 • Internetowy kantor »

  Jeżeli potrzebujesz szybkiej wymiany waluty bez opuszczania domu to nasz kantor witualny oferuje Ci to, czego szukasz. Aby zrealizować transakcję, należy stworzyć konto na naszej stronie internetowej oraz wypełnić formularz wymiany gotówki. Gwarantujemy naszym klientom zawsze aktualny kurs walut. Dla często dokonujących transakcji użytkowników oferujemy specjalne kursy. Czas widoczności danego kursu wynosi 20 sekund. Jeżeli klient nie będzie w stanie w tym czasie wybrać kursu, nic nie stoi na przeszkodzie aby pobrać kolejny, który być może będzie jeszcze atrakcyjniejszy. Ciągła zmienność kursów, stwarza użytkownikom możliwość wyboru. Wszystkie przeprowadzane u nas transakcje są monitorowane, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili obejrzeć historię swoich wymian. Kantor jest w pełni bezpieczny. Użytkownik może liczyć na naszą całkowitą poufność wymian oraz danych osobowych. Przeczytaj i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor »

  Dlaczego jesteśmy lepsi niż konkurencja? Między innymi to, że jesteśmy w stanie wiele zaoferować. Po pierwsze, posiadamy kilka placówek przy autostradzie A4 i w Zgorzelcu. Po drugie, nasze kantory są otwarte bez względu na dzień tygodnia. Istotnym czynnikiem jest to, że chętnie przyjmujemy zamówienia na walutę przez Internet oraz telefonicznie. Wszystkie te czynniki mówią o naszym zaangażowaniu w swą pracę i oferowanieu klientom najlepszej jakości usług. Indywidualny stosunek do każdego klienta, jest naszą wizytówką. Wymiana walut realizowana jest na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom możliwość negocjacji cen. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Zapewniamy satysfakcje i zadowolenie z naszych usług. Bez wątpienia po pierwszej transakcji, wrócisz do nas ponownie. Z całego serca zachęcany.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM HANDLOWE Torby torebki »

  GD Poland Investments swoją działalności na terenie Wólki Kosowskiej prowadzi od 1994 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, rozbudowując swoje hale, magazyny oraz całą infrastrukturę w postaci kawiarni, restauracji i punktów usługowych takich jak bank, poczta, kantor itp. Dajemy naszym klientom możliwość zapoznania się z kulturą azjatycką i zakupienia artykułów z tych rejonów po niezwykle atrakcyjnej cenie. Ponadto cechujemy się największym asortymentem, a jako bezpośredni importerzy mamy na celu zaspokajanie potrzeb polskich klientów, którym zależy na niskiej cenie. Jesteśmy największym oraz najlepszym takim centrum na polskim rynku dla klientów indywidualnych, a nasze działania zostały również docenione w zakresie sprzedaży hurtowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum w Wólce Kosowskiej k. Warszawy, a dodatkowo zapoznania się z ofertą i informacjami na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANTOR JUPITER SZCZECIN »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Jeśli szukasz konkurencyjnych kursów walut, sprawdź kantor online Cinkciarz.pl. Tamtejsze kursy, są na bieżąco aktualizowane, według najnowszych notowań giełdowych. W ofercie kantoru jest 25 walut. Znajdziesz tam zarówno popularne waluty jak euro, dolar amerykański czy frank szwajcarski, ale również takie dewizy jak chorwacka kuna, chiński yuan, albo meksykańskie peso. Dokładny kurs wybranej przez ciebie dewizy i wartość transakcji, możesz sprawdzić za pomocą kalkulatora walutowego. Cinkciarz.pl oferuje ci ponadto trzy modele transakcyjne (z rachunku bankowego, z portfela walutowego i transakcje społecznościowe), a także narzędzia jak karty walutowe czy auto-uzupełnienie przelewu, pozwalające na jeszcze swobodniejsze dokonywanie operacji walutowych. To wszystko na prostej w obsłudze i intuicyjnej stronie, która wyposażona jest w serię video-samouczków. Z Cinkciarz.pl oszczędzisz na transakcjach walutowych zarówno czas, jak i pieniądze.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • WYMIANA WALUT ON-LINE wymiana walut »

  Wymiana walut on-line to niezmiernie szybka i pewna transakcja, zaś co więcej nie musimy opuszczać domu, lub biura. Kluczowy walor korzystania z kantoru internetowego to niższa cena waluty. Zawsze oferujemy korzystniejsze kursy, aniżeli kurs bankowy. Ma to wielkie znaczenie w przypadku kiedy musimy wymienić istotną sumę. Nadzwyczaj często z tego rozwiązania korzystają osoby, które posiadają zobowiązanie w obcej walucie. Dzięki internetowej wymianie walut mogą sporo zaoszczędzić przez pełny czas spłacania długu. Każdy kupujący korzystający z naszych usług jest traktowany subiektywnie co więcej dbamy o najwyższą jakość obsługi. Ażeby dokonać wymiany walut za pośrednictwem Internetu trzeba posiadać konto bankowe i konto walutowe w polskim banku.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »