Strony zapleczowe

Strony związane z hasłem 'dezynfekcja':

Sortuj po:

 • Higiena Serwis Profesjonalne środki czystości »

  Higiena Serwis to nadzwyczaj szeroka oferta związana z podtrzymaniem czystości i porządku. Firma proponuje między innymi sposobność instalacji urządzeń na indywidualne życzenie klienta. W dodatku gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz techniczny serwis. Bezpłatny transport na terenie Warszawy oraz okolic. Głównym założeniem Higiena Serwis jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, ciągłe ulepszanie swoich zdolności, nieustanny rozwój i nastawienie na sukces. Dzięki temu dostajemy wszystko, co jest niezbędne do utrzymania czystości. Dostawy z obrębu artykułów higieniczno-czystościowych włączają: maszyny czyszczące, zamiatarki, środki chemiczne, odkurzacze, sprzęt i urządzenia do sprzątania plus sporo więcej. Błyskawicznie i terminowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, konsultacja z doradcą na pewno wspomoże w znakomitym doborze asortymentu, znakomicie spełniającym się w danym miejscu. Więcej informacji można odkryć na stronie internetowej:

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • IHD Service »

  Firma zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń, dezynsekcją i deratyzacją. Walczymy ze wszystkimi szkodnikami, gryzoniami i gadami pełzającymi i latającymi. Nasza firma działa już 15 lat na polskim rynku a załoga jest doskonale przygotowana i doświadczona w tej dziedzinie. Zabezpieczamy również budynki i lokale przed szkodnikami, ptactwem. Jesteśmy szybcy i doskonale radzimy sobie z tępieniem robactwa itp. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chemia profesjonalna »

  Chemia gospodarcza do dezynfekcji, czyszczenia, sprzątania w każdej firmie. Mamy wszystko do pielęgnacji i czyszczenia naczyń wszelkiego rodzaju. Około 150 preparatów. Wszystkie paczki wysyłamy paczką kurierską. Wysokiej jakości, zachodnie środki czystości firmy SWISH. Wystawiamy faktury i paragony. Zamów bardzo wydajne powłoki zabezpieczające do wykładzin. Zaopatrzenie Twojej firmy sprzątającej. Środki idealne do sprzątania biur i hoteli. Świetne środki czystości do mycia w hotelu. Szybka realizacja zamówienia, możliwość oddania zamówionego środka bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. W ofercie mamy także: dozowniki, płyny do podłóg, chemię profesjonalną, butelki, chemię gospodarczą, lakiery do wykładzin, eliminatory odoru, koncentraty, czyściwa. Wysoka jakość obsługi w Czystymarket.pl gwarancją udanej transakcji od początku do końca. Dezynfekcja odgrywa ogromną rolę w sanitariatach, szpitalach, weterynarii, przemyśle spożywczym. Wszystkie nasze preparaty posiadają bieżące państwowe atesty. Profesjonalne preparaty, zarówno dla firm sprzątających, jak i do domu. Masz firmę zajmującą się praniem dywanów? Nie mogłeś lepiej trafić.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »