Strony zapleczowe

Województwo Dolnośląskie Podkategoria: Województwo Dolnośląskie

Sortuj po:

 • Causa Law Office: Kancelaria prawna - Świdnica »

  Kancelarię cechuje wysoki poziom wiedzy i etyki zawodowej prawników ją współtworzących. Prawnicy współtworzący Kancelarię to osoby wpisane na listę prawniczych samorządów zawodowych, m.in.: adwokat Monika Radomska jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu, radca prawny Marcin Depkowski wpisany jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu. Właściciel Kancelarii prawnik Maciej Radomski jest jej założycielem i kieruje jej pracami. Kancelaria adwokacka świadczy wszelkie usługi prawne oraz porady prawne. Zakres świadczonych przez Kancelarię usług to zarówno obsługa prawna firm, organizacji jak i osób fizycznych. Doradztwo prawne obejmuje rozmaite dziedziny prawa: prawo cywilne (odszkodowania, roszczenia odszkodowawcze), prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo informatyczne.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż żwiru Wrocław »

  Świadczymy usługi przewozu sypkich materiałów wykorzystywanych w budownictwie ogólnym. Są to min: mieszanki, kruszywa granitowe, mieszanki, otoczaki, żwiry różnych frakcji, piaski płukane i kopane, kwarcowe i pozostałe. Kompleksowo obsługujemy wszystkie podmioty gospodarcze od firm budowlanych po osoby prywatne.
  Oferujemy także usługi i pomoc techniczna w usuwaniu odpadów z placów budów i remontów. Kontenery na odpady wrocław i okolice które dostarczamy naszym klientom sa przeznaczone na śmieci ogólnobudowlane z grupy kodów 17 .

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne nad morzem »

  Chciałbyś związać przygotowanie konferencji z interesującym ośrodkiem, w którym może ona odbyć się. Dokonaj rezerwacji odpowiedniej sali konferencyjnej, w jakiej urządzisz konferencje swojej firmy. Głównym kryterium wyboru sali konferencyjnej jest jej wielkość, zatem weź to pod rozwagę. Wybór należytej sali konferencyjnej może zdawać się nieciekawym zajęciem. Świetna organizacja konferencji może przekonać do firmy ją organizującej. Konferencje to dzisiaj złożona atrakcja dla każdej strony, która się w nią zaangażuje. Sprawdź, jakie wyposażenie posiada dana sala na konferencje. Kliknij, a wyświetlisz witrynę, jaka przedstawi Ci idealne oferty sal nad morzem.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Też osoby długi okres czasu mieszkające we Wrocławiu nie dały rady zobaczyć każdych tamtych zabytków. W jakiej dzielnicy Wrocławia chciałbyś się osiedlić, Krzyki a może Śródmieście. Po co wynajmować przez długi czas mieszkanie, bowiem masz możliwość nabyć któreś na dla siebie. Kup gniazdko, nie powinno się przez całe życie dzielić domu wraz z rodzicami. Odwiedź witrynę Wrocławia oraz przeczytaj jak wiele jesteś w stanie tam zobaczyć i jak wieloma miejscami się upajać. Szukasz porządnego gniazdka, w którym chcesz mieszkać ze swoją rodziną, zajrzyj na stronę. Chcesz sprawić swoim dzieciom podarunek weselny, zakup im własne cztery kąty. Przy każdym mieszkaniu dostajesz gruntowną prezentację, dzięki niej dowiesz się sporej ilości wiadomości.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Wrocław »

  Niebywałe propozycje pracy z wielorakich dziedzin to tematyka opisywanego serwisu. Nie będziesz musiał opuszczać lokalu aby przeglądać dobre oferty, ponieważ możesz odwiedzić nasz portal w domowym zaciszu. Pragniemy aby portal zdobył uznanie wśród internautów, dlatego czekamy na wasze wskazówki i zastrzeżenia. Zamieszczamy ogłoszenia pracy z miasta Wrocławia, dlatego nasz portal jest wartościowy dla tutejszych mieszkańców. Odszukaj swoją niezwykłą pracę, która będzie miała wiele wspólnego z Twoimi zainteresowaniami.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • IHD Service »

  Firma zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń, dezynsekcją i deratyzacją. Walczymy ze wszystkimi szkodnikami, gryzoniami i gadami pełzającymi i latającymi. Nasza firma działa już 15 lat na polskim rynku a załoga jest doskonale przygotowana i doświadczona w tej dziedzinie. Zabezpieczamy również budynki i lokale przed szkodnikami, ptactwem. Jesteśmy szybcy i doskonale radzimy sobie z tępieniem robactwa itp. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kantor »

  Dlaczego jesteśmy lepsi niż konkurencja? Między innymi to, że jesteśmy w stanie wiele zaoferować. Po pierwsze, posiadamy kilka placówek przy autostradzie A4 i w Zgorzelcu. Po drugie, nasze kantory są otwarte bez względu na dzień tygodnia. Istotnym czynnikiem jest to, że chętnie przyjmujemy zamówienia na walutę przez Internet oraz telefonicznie. Wszystkie te czynniki mówią o naszym zaangażowaniu w swą pracę i oferowanieu klientom najlepszej jakości usług. Indywidualny stosunek do każdego klienta, jest naszą wizytówką. Wymiana walut realizowana jest na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym klientom możliwość negocjacji cen. Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Zapewniamy satysfakcje i zadowolenie z naszych usług. Bez wątpienia po pierwszej transakcji, wrócisz do nas ponownie. Z całego serca zachęcany.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Województwo Dolnośląskie

Województwo Dolnośląskie - nowa strona:

Adres: