Strony zapleczowe

Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotografia ślubna Łódź, fotografia dziecięca Łódź »

  Marzysz o wyjątkowych zdjęciach ślubnych? Chcesz do nich z przyjemnością wracać przeglądając, kartki albumu? Nasze fotografie to wysublimowane i piękne zdjęcia, pełne uroku i magii. Będą Ci ich zazdrościć znajomi i rodzina. Proponujemy całodniowe reportaże ślubne, zdjęcia ślubu, hucznego wesela oraz sensualny plener. A to wszytko w miłej atmosferze, z profesjonalistami, którym możesz zaufać. Rzetelna realizacja, cyfrowa obróbka zdjęć, foto-albumy. Atrakcyjne pakiety cenowe. Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2015 rok. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Informator ślubny / organizacja ślubu / baza firm »

  Nasz informator ślubny to profesjonalny poradnik z zakresu organizacji ślubów i wesel, doradzający przyszłym małżonkom jak najlepiej zorganizować ten jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i niepowtarzalny dzień tak aby był spełnieniem marzeń. Podpowiadamy między innymi jak zorganizować tani ślub, jak dobrać catering i dekoracje, coś jest najmodniejsze w tym sezonie, jak wybrać najodpowiedniejsze usługi, jaka muzyka na wesele będzie najlepsza. W naszym serwisie znajdą Państwo również wiele interesujących porad i artykułów związanych z branżą ślubną i weselną. Zajmując się doradztwem w zakresie wyboru najlepszych usług firm dostępnych w tej branży, stwarzamy również możliwość reklamy dla firm i przedsiębiorstw. Aby Państwa firma znalazła się w naszej bazie niezbędne jest podanie najistotniejszych informacji takich jak; nazwa i adres firmy, oferta firmy, dane kontaktowe, adres strony www, mapka interaktywna Google, słowa kluczowe, adres e-mail. Reklama w naszym informatorze ślubnym jest doskonałym sposobem na pozyskanie nowych, cennych dla Państwa klientów.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur - 2l.pl »

  Najlepsze i najobszerniejsze opracowania lektur szkolnych znajdziesz w portalu 2l.pl. Proponujemy wszystkim uczniom, którzy nie mają czasu na czytanie długich lektur kompaktowe opracowanie zawierające wszystkie podstawowe dane o wybranych książkach z kanonu, charakterystyki głównych bohaterów, opisy miejsc, analizę problematyki oraz wyszczególnienie podstawowych motywów literackich. Nasze teksty powstały we współpracy z nauczycielami języka polskiego z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Eminem.pl »

  Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co interesujące o jednym z najbardziej utalentowanych raperów, jakim jest Eminem, odwiedź naszą stronę internetową. Na eminem.pl znajdziesz informacje dotyczące jego biografii, życia prywatnego, dyskografii, koncertów, kalendarium występów i znacznie więcej. Zapewniamy stałe aktualizacje. Dzięki nam, stale będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się u Slim Shady..

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Sztuka Architektury »

  Księgarnia Sztuka Architektury to sieciowa brama wiedzy - znajdziesz tu tysiące książek, filmów i czasopism z zakresu architektury, budownictwa i tematów pokrewnych, oraz wiele innych produktów dla architektów. Sprawdź naszą stale rozszerzaną ofertę, specjalne rabaty i promocje, i wybierz coś dla siebie!

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śpiewanie »

  Przy pomocy www.naturalvoiceperfection.com dasz rade bez kłopotu znaleźć instruktora sztuki śpiewania, który podpowie a także poduczy w jaki sposób zwiększać swój potężny dar. Każdy z instruktorów został opisany na wcześniej wzmiankowanym adresie www, daltego właśnie tam możesz zobaczyć sobie o ich najważniejszych debiutach czy całym wykształceniu. Oficjalna witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection" jest wirtualnym obszarem, gdzie ukazywane są rozmaitego rodzaju aktualności, przykładowo na temat szykowanych w niedalekim czasie konferencji, na które dość często zapraszani są ludzie ze świata muzycznego.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje śpiewu »

  Ważnym celem Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej jest dbałe kształcenie młodych śpiewaczy, pogłębiać ich techniki wokalne, a także rozwijać chęci do poszerzania swoich predyspozycji woklanych. Śpiew to nie tylko sama czynność, która zazwyczaj polega na realizacji dźwięku muzycznego przy pomocy swojego głosu, to też przekazywanie emocji, uwolnienie własnej duszy. Przypuszczalnie każda osoba, która potrafi mówić również potrafi śpiewać. Zaś żeby śpiew był profesjonalny, niezbędna jest partia treningów, jak i nauka nauczyciela, który pokieruje naszymi umiejętnościami. W przedstawianym Instytucie wykonują swoja prace osoby z potężnym doświadczeniem, którzy umieją w krótkim odstępie czasu nauczyć ważnych i potrzebnych rzeczy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia Polski »

  Opowieść o Polsce to witryna mówiąca o historii Państwa Polskiego. Jakie były najdawniejsze dzieje Polski? Jak przebiegał rozwój kraju, w czasach gdy rządzili pierwsi Piastowie, czy w okresie rozbicia dzielnicowego. W jaki sposób układały się dalsze dzieje państwa podczas złotego wieku, wielkości i upadku, w czasach zaborów i później, aż po czasy współczesne? Ciekawa lektura zarówno dla osób znających dzieje Polski, jak i dla ludzi zbyt dobrze się w nich nie orientujących. Teksty zostały podzielone na duże i małe rozdziały: Początki Polski , Mitologia Słowian , Państwo Wielkomorawskie , to tylko część z nich.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble, Balustrady, Akcesoria kominkowe, Metaloplastyka »

  W branży metaloplastyki zdobniczej działamy od ponad dziesięciu lat i na tym polu mamy spore osiągnięcia oraz wielu zadowolonych klientów. Częściowym dorobkiem naszych prac jest GALERIA naszej strony, w której znajdą państwo wiele niestandardowych produktów z zakresu metaloplastyki oraz średniowiecznego kowalstwa. Wykonaliśmy do chwili obecnej mnóstwo mebli, różnych stylowo kutych meblowych okuć, przepięknych akcesoriów i koszy kominkowych oraz bram i BALUSTRAD . Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam tak stylizować nasze wyroby, aby nie kopiować prac innych metaloplastyków jak również nie duplikować własnych prac podczas następnych zleceń. Artykuły pochodzące z naszej kuźni, zawsze noszą cechy oryginalności jak też niepowtarzalności wzornictwa. Przykładowe narzędzia KOMINKOWE robimy z myślą o funkcjonalności i estetyce miejsca, w którym zostaną usytuowane. Proszę zainteresowanych o wgląd w witrynę internetową, dla lepszego zobrazowania naszej ciężkiej i kunsztownej pracy. Zachęcam do kontaktu osoby, które kładą olbrzymi nacisk na styl aranżacyjny wnętrz swoich domów i posesji.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkola tanca Nowy Sacz »

  Szkoła tańca SoBeat zlokalizowana w Nowym Sączu to urozmaicona oferta taneczna dla wszystkich osób nie zależnie od posiadanych umiejętności oraz wieku. Szczególnie zapraszamy pary, które chcą przedstawić gościom swój pierwszy taniec w trakcie wesela. Takie zajęcia odbywają się indywidualnie w Nowym Sączu albo Rabce w komfortowej atmosferze w czasie, który jest dla par odpowiedni. Szkoła Tańca SoBeat zachęca również dzieci, młodzież jak również seniorów do aktywnego spędzania czasu podczas zajęć tanecznych. Kursy tańca Nowy Sącz – serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: