Strony zapleczowe

Dostawcy internetu Podkategoria: Dostawcy internetu

Sortuj po:

 • Dostęp do Internetu, Stałe łącza, Dąbrówka Mała, Pawłów, Kończyce, Zaborze, Bielszowice »

  Sieć Familok.Net powstała 23 maja 2003 roku w katowickiej dzielnicy Dąbrówka Mała. Obecnie sieć działa również w Zabrzu Pawłowie, Zaborzu, Kończycach oraz w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Zgodnie z naszym założeniem naszymi klientami są mieszkańcy domków, kamienic oraz familoków. Dbamy o naszą sieć, a ten familok to familok 21-szego wieku, zupełnie na czasie. Mamy symetryczne łącza dostępowe, najnowsze technologie radiowe 5 Ghz TDMA, profesjonalne serwery, oraz wspaniałą załogę, składającą się z technicznie wykształconej kadry. Podłączyć internet przychodzi do Państwa osoba z wykształceniem technicznym, która po pierwsze: lubi to co robi, po drugie: zna się na tym (nie udaje i nie wprowadza w błąd). Jak na dobrą śląską sieć przystało jesteśmy sympatykami Ziemi Śląskiej. Nasza sieć ma charakter lokalny i właśnie dlatego mamy doskonały kontakt z klientem i doskonałą jakość internetu. Swoją pracą potwierdzamy te regułę. Sieć Familok.Net prowadzona jest przez firmę System 2000 Maciej Baryła

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internet i Telefon Dla Firm Kraków »

  Internet dla Firm jest dostawcą rozwiązań usług internetowych, świadczymy usługi dostępu do internetu w całej Polcse. Nasz zespół zaproponuje w pełni dostosowane optymalne rozwiązanie. Internet dla Firm pozwala na swobodne korzystanie z internetu bez żadnych ograniczeń co oznacza, że możesz mieć tak szybki internet stacjonarny na ile pozwala twoje firmowe łącze. Aby swobodnie korzystać z internetu otrzymasz bezprzewodowy router Netia spot który, zapewni dostęp do świata cyfrowej rozrywki i pracy. Aby sprawdzić możliwośći Twojego firmowego łącza i zamówić usługę, zadzwoń do naszego konsultanta tel 796-487-038. Nasz konsultant wyjaśni wszelkie szczegóły na temat wybranej usługi, pomoże sfinalizować zamówienie oraz podpisać umowę. Internet dla firm to niezawodne, stałe połączenie z zasobami sieci internet, pomoc techniczna 24 h na dobę. Netia secure - ochroń komputer przed wirusami niech twoje Firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Bardzo dobre wirtualne biuro w Warszawie, sprawdź przeglądając niniejszą ofertę, a będziesz bardzo zadowolony. Jeśli zarządzasz firmą w Warszawie oraz zależy ci mocno, żeby księgowość była na doskonałym poziomie, to prezentowana propozycja jest dla Ciebie. Przedstawioną ofertę kierujemy głównie do posiadających siedzibę w mieście Warszawa, jak także pobliskich, jakim zależy, ażeby ich księgowość stała na odpowiednim poziomie. W ramach wirtualnego biura mamy takie działania jak na przykład administracja kadr, działania powiązane z HR, obsługę księgową oraz organizację księgowości i sprawozdania. Jeżeli interesuje Cię wynajem adresu w centrum miasta, jakim jest Warszawa, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne propozycje, stwierdź sam. Zachęcamy do wykorzystania z przedstawionej oferty obejmującej obfity indeks usług dla biura. W naszej ofercie odkryjesz propozycje odnośnie zwiększenia efektywności księgowości albo wynajem adresu. Nasze wirtualne biuro prezentuje jedną z najlepszych propozycji współpracy odnośnie księgowości przedsiębiorstw w Warszawie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dostawcy internetu

Dostawcy internetu - nowa strona:

Adres: