Strony zapleczowe

Artykuły biurowe Podkategoria: Artykuły biurowe

Sortuj po:

 • Produkty do archiwizowania »

  Aberclip jest oficjalnym dystrybutorem holenderskiej firmy Jalema w Polsce. Przedsiębiorstwo Aberclip specjalizuje się w artykułach biurowych, które pozwalają na dużą oszczędność czasu i przestrzeni. Nowoczesny system klipsów biurowych umożliwia wydajne, a do tego bezpieczne i trwałe przechowywanie i organizowanie dokumentów biurowych. Przy pomocy klipsów zyskuje się kilkadziesiąt procent miejsca w porównaniu z tradycyjnymi sposobami przechowywania. Systemy klipsów i teczek są łatwe w obsłudze, trwałe, a ponadto pozwalają na szybkie odnajdowanie zawartości.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU BIUROTECHNIKA SA wszystko do biura warszawa »

  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BIUROTECHNIKA, z siedzibą w Warszawie funkcjonuje na rynku od przeszło pięćdziesięciu lat realizując kompleksowe usługi z obszaru zaopatrzenia biura we wszystkie produkty a także materiały stanowiące jego asortyment. Zakres naszej działalności obejmuje sprzedaż artykułów biurowych takich jak papier i galanteria papiernicza ( min. koperty, etykiety samoprzylepne, zeszyty, kalendarze), przybory biurowe (zszywacze, dziurkacze, nożyczki, nożyczki, kleje, spinacze) jak i artykuły piśmienne i korekcyjne, a także produkty jakie służą do archiwizacji dokumentów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się regały przesuwane jak i regały magazynowe obrotowe. Warto wspomnieć, iż zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów sprzedaży umieszczonych w wielu miastach Polski a także na tę stronę internetową:

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Klub tonery »

  Odpowiednie wyposażenie biura usprawni jego pracę, zwiększy wydajność oraz umili i ułatwi działanie jego pracownikom. Jeżeli szukasz firmy, która wyposaży Cię w artykuły biurowe i zrobi to za rozsądne pieniądze, zapoznaj się koniecznie z ofertą marki Konsorcjum Biuro Klub i skorzystaj z jej usług. Zrzesza ona blisko czterdzieści jednostek w całym kraju, oferujących towar z najwyższej półki. Efektem jej pracy jest satysfakcja każdego klienta nawiązującego współpracę oraz przyznane liczne certyfikaty.W związku z tym, jeśli chcesz za pomocą naszej oferty zaopatrzyć swoje biuro, zobacz tę stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami działalności firmy:

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Bardzo dobre wirtualne biuro w Warszawie, sprawdź przeglądając niniejszą ofertę, a będziesz bardzo zadowolony. Jeśli zarządzasz firmą w Warszawie oraz zależy ci mocno, żeby księgowość była na doskonałym poziomie, to prezentowana propozycja jest dla Ciebie. Przedstawioną ofertę kierujemy głównie do posiadających siedzibę w mieście Warszawa, jak także pobliskich, jakim zależy, ażeby ich księgowość stała na odpowiednim poziomie. W ramach wirtualnego biura mamy takie działania jak na przykład administracja kadr, działania powiązane z HR, obsługę księgową oraz organizację księgowości i sprawozdania. Jeżeli interesuje Cię wynajem adresu w centrum miasta, jakim jest Warszawa, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne propozycje, stwierdź sam. Zachęcamy do wykorzystania z przedstawionej oferty obejmującej obfity indeks usług dla biura. W naszej ofercie odkryjesz propozycje odnośnie zwiększenia efektywności księgowości albo wynajem adresu. Nasze wirtualne biuro prezentuje jedną z najlepszych propozycji współpracy odnośnie księgowości przedsiębiorstw w Warszawie.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akracing | Wygodne krzesła biurowe »

  Kiedy potrzebne są krzesła biurowe wysokiej klasy najlepiej odwiedzić nasz sklep internetowy, w którym zgromadziliśmy najlepsze modele foteli obrotowych. To nie są zwykłe krzesła komputerowe jakich mnogość znaleźć można w każdym sklepie. To wyjątkowe, starannie wyselekcjonowane i niezmiernie wygodne krzesła biurowe dla najbardziej wymagających klientów. Ich indywidualne potrzeby były dla konstruktorów priorytetem, dlatego też regulacja krzesła obrotowego Akracing odbywa się aż w trzech istotnych punktach. Teraz fotele biurowe są czymś więcej niż tylko zwykłym meblem. To eleganckie elementy wyposażenia wnętrza, które zapewniają nieznaną dotąd wygodę oraz bezpieczeństwo. Tworząc wsparcie dla kręgosłupa uprzyjemniają wielogodzinną pracę. Nasz asortyment skompletowany jest wyłącznie z najlepszych na rynku krzeseł biurowych, a naszym najważniejszym celem jest zadowolenie indywidualnych klientów, którzy poszukują odpowiedniego uzupełnienia swojego biurka. Z pewnością zaskoczy was mnogość korzyści, jakie uzyskuje się z zastosowania tak zaawansowanego fotela.

  Data dodania: 03 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły biurowe

Artykuły biurowe - nowa strona:

Adres: