Strony zapleczowe

IHD Service

Firma zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń, dezynsekcją i deratyzacją. Walczymy ze wszystkimi szkodnikami, gryzoniami i gadami pełzającymi i latającymi. Nasza firma działa już 15 lat na polskim rynku a załoga jest doskonale przygotowana i doświadczona w tej dziedzinie. Zabezpieczamy również budynki i lokale przed szkodnikami, ptactwem. Jesteśmy szybcy i doskonale radzimy sobie z tępieniem robactwa itp. Zachęcamy do współpracy!

Szczegóły strony www.ihd.pl:

Podlinkuj stronę www.ihd.pl:

IHD Service

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osobliwy Portret - portrety na zamówienie »

  Osobliwy Portret to specjalna oferta dla osób pragnących sprawić sobie lub bliskim wyjątkowy prezent w postaci portretu na zamówienie.
  Osobliwy Portret stanowi doskonały prezent na ślub, rocznice,
  urodziny, święta,, a także
  jako element dekoracyjny mieszkania/domu.

  Portrety są dostępne w wymiarach 35/35, 30/40, 50/60 oraz 60/80 cm. Ponadto istnieje możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru według indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asendo.pl - Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych »

  Specjalizujemy się w komunikacji bezpośredniej. Zakup baz i masowa wysyłka SMS, MMS, E-MAIL, VOICE są podstawowymi narzędziami za pomocą których można skutecznie realizować założone cele marketingowe. Dostępne narzędzia umożliwiają samodzielne przygotowanie i zrealizowanie kampanii reklamowej, informacyjnej, ogłoszeniowej. Usługa przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących samodzielnie zaplanować i zrealizować kampanię marketingową.

  Dostępne narzędzia to:
  Bazy danych
  Podstawowa usługa Serwisu służąca do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny. Zamawiający za pomocą konfiguratora określa rodzaj bazy (firm, konsumentów), dokonuje wyboru dostawcy, następnie wybiera rodzaj kampanii (tekstowa, mailowa, głosowa), określa kryteria docelowej grupy odbiorców komunikatu i realizuje kampanię. Najszybsza i najtańsza forma zakupu i realizacji kampanii
  Kampanie operatorskie
  Służy do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych. Wyróżnia je prestiż i wielkość. Zamawiający wypełnienia formularz zapytania o kampanie operatorskie, po czym oczekuje na napływające odpowiedzi. Opcja ta nakłada pewne ograniczenia i wymagania nakreślane przez operatorów w wielkości kampanii i czasie jej realizacji.
  Zapytania indywidualne
  Pozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na propozycje od dostawców baz. Oferta jest skierowana dla wymagających, pod kontem kryteriów bazy Klientów.
  Własna baza
  Umożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców. Najtańsza forma realizacji kampanii i najszybsza.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów w Katowicach »

  Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów w Katowicach - zarządzanie nieruchomościami na terenie miasta Katowice i innych miast woj. śląskiego. Zrzeszenie powołało Biuro Administracji Domów, które profesjonalnie prowadzi w pełnym zakresie zarząd powierzonych nieruchomości. Każdy zarządzany budynek prowadzony jest indywidualnie przez odpowiedzialnego administratora, który za całość spraw związanych z zarządem odpowiada przed Dyrektorem i Zarządem. Biuro prowadzi własny dział techniczny, zatrudniając profesjonalnych pracowników, posiadających uprawnienie budowlane. Zapraszamy do naszej listy lokali użytkowych i mieszkalnych do wynajęcia.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • DEXION- regały metalowe »

  Jeśli poszukujesz fachowej firmy, z właściwym zapleczem technicznym proponującej produkty oraz systemy związane z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni składowania zachęcamy do współpracy z Dexion Polska z siedzibą w Warszawie. W tej ofercie znajdują się regały automatyczne, paletowe, półkowe, wspornikowe a także podesty magazynowe. Nasze rozwiązania znajdują wykorzystanie w wielu branżach dzięki wysoko zróżnicowanemu asortymentowi proponowanych produktów. Nasze projekty realizujemy zarówno w magazynach, składach budowlanych, centrach dystrybucyjnych, marketach, jak i bibliotekach, muzeach, ośrodkach służby zdrowia i archiwach. Gwarantujemy połączenie najwyższej jakości produktu oraz doskonałej estetyki wykonania.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Chorzów »

  Czas przeprowadzki to jedna z okropnie napiętych sytuacji. Mają Państwo w tym czasie wiele ważnych rzeczy na głowie, uporządkowanie czasu, znalezienie transportu także ludzi do pomocy. Jest na to bardzo łatwy metoda, wystarczy zatelefonować do nas Trans-Speed przeprowadzki Chorzów. Jesteśmy po to by pomagać dokładnie w takich okolicznościach. Na swoim wyposażeniu mamy testowane w specyficznych warunkach samochody dostawcze w zabudowie kontenerowej, kilka z nich wyposażone w windę samo załadowczą . Oferujemy Państwu bardzo duży zakres usług takich jak:
  Przewóz mebli Chorzów
  Przeprowadzki firm Chorzów
  Transport mebli Chorzów
  Jesteśmy korporacją działającą na rynku od roku 1996, pomogliśmy już wielu placówkom, korporacjom jak i osobom prywatnym. Nasza ekipa jest młoda, żwawa, dobrze przeszkolona i ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu swojej pracy. Służymy Państwu naszą pomocną dłonią i zachęcamy do skorzystania z dużej oferty naszej firmy. Cennik znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Trans-Speed przeprowadzki Chorzów. Preferując naszą firmę niewątpliwie będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Wszystko poświadczają potwierdzić referencje będące na naszej stronie.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kantor »

  Jeżeli potrzebujesz szybkiej wymiany waluty bez opuszczania domu to nasz kantor witualny oferuje Ci to, czego szukasz. Aby zrealizować transakcję, należy stworzyć konto na naszej stronie internetowej oraz wypełnić formularz wymiany gotówki. Gwarantujemy naszym klientom zawsze aktualny kurs walut. Dla często dokonujących transakcji użytkowników oferujemy specjalne kursy. Czas widoczności danego kursu wynosi 20 sekund. Jeżeli klient nie będzie w stanie w tym czasie wybrać kursu, nic nie stoi na przeszkodzie aby pobrać kolejny, który być może będzie jeszcze atrakcyjniejszy. Ciągła zmienność kursów, stwarza użytkownikom możliwość wyboru. Wszystkie przeprowadzane u nas transakcje są monitorowane, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili obejrzeć historię swoich wymian. Kantor jest w pełni bezpieczny. Użytkownik może liczyć na naszą całkowitą poufność wymian oraz danych osobowych. Przeczytaj i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe, międzynarodowy transport zwłok »

  Firma Pogrzebowa "Mirander" powstała w 1990 r. w Katowicach. Świadczymy usługi pogrzebowe i międzynarodowy transport zwłok. Od początku istnienia mieliśmy jasno wytyczony cel: zmienić dotychczasowy wizerunek zakładów pogrzebowych poprzez szczególny szacunek dla osoby zmarłej, wysoką kulturę obsługi, oprawę i sposób załatwiania formalności taki, aby w chwili śmierci osoby bliskiej i kochanej być przyjacielem i dobrym doradcą.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polecane ERP »

  Zostało już wielokrotnie potwierdzone, że erp ma możliwość skutkować bardzo pozytywnymi skutkami, jeżeli już chodzi o podejmowanie negocjacji firmowych z różnymi kontrahentami. Chodzi o to, iż ludzie wszyscy ludzie zdają sobie sprawę z faktu, iż wdrożenie takiego oprogramowania to jasny sygnał, że dana firma serio podchodzi do osobistych obowiązków. Comarch Optima Kraków wydaje się wybornym rozstrzygnięciem i na 100% nikt nie może tego zanegować bez podania wyraźnej przyczyny.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Region pomorskie - przewozy Holandia NEEDER »

  Z pomorskiego jeśli jest potrzebny transport osób do Holandii to zachęcamy do skorzystania z usług firmy przewozowej NEEDER. Oprócz woj.pomorskiego obsługujemy także region zachodniopomorski. Wyjazdy i powroty na trasie POLSKA - HOLANDIA wykonujemy każdego dnia. Pasażer praktycznie ma możliwość u nas zamówić przewozy do Holandii z dnia na dzień. A pasażerów, którzy zaufali naszym usługom odbieramy i dowozimy z adresu pod adres. Busy z pomorskiego do Holandii puszczamy odpowiedzialnie, rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością, że wieziemy ludzi. Serdecznie zapraszamy na nasz serwis, możecie tam odnaleźć kontakt do nas, zamówić przewozy Holandia zachodniopomorskie i cieszyć się krótkim czasem podróży.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje kompleksowo Oświęcim - ogrzewanie, przyłącza wod-kan »

  Zajmujemy się projektowaniem i kierowaniem robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji wod-kan, c.o., gazowych i wentylacyjnych. Wśród naszych realizacji możemy pochwalić się wieloma ciekawymi rozwiązanianiami z zakresu ogrzewania i wentylacji tak dla inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Posiadając fachową kadrę realizujemy również roboty związane z budową sieci i przyłączy. Oferujemy wykonanie instalacji gazów technicznych, sprężonego powietrza dla warsztatów i jednostek medycznych. Projektujemy instalacje wewnętrzne wg wszelkich standardów i wymagań środowiskowych. W zakresie naszych projektów znajdują się proste instalacje C.O., kotłownie o różnych mocach oraz skomplikowane instalacje hybrydowe, ogrzewanie powietrzne, wentylacja, klimatyzacja jednym słowem wszystko czego może potrzebować użytkownik lub inwestor. Projektujemy sieci wewnętrzne i zewnętrzne : ciepłownicze, gazowe, wodne, kanalizacyjne. Posiadamy własną koparko-ładowarkę CASE 580 SK, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny usług związanych z budową przyłączy i sieci wod-kan, gaz, co. Świadczymy również inne usługi, takie jak: wykopy pod fundamenty, odśnieżanie, wynajem koparki z operatorem.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »