Strony zapleczowe

IHD Service

Firma zajmuje się dezynfekcją pomieszczeń, dezynsekcją i deratyzacją. Walczymy ze wszystkimi szkodnikami, gryzoniami i gadami pełzającymi i latającymi. Nasza firma działa już 15 lat na polskim rynku a załoga jest doskonale przygotowana i doświadczona w tej dziedzinie. Zabezpieczamy również budynki i lokale przed szkodnikami, ptactwem. Jesteśmy szybcy i doskonale radzimy sobie z tępieniem robactwa itp. Zachęcamy do współpracy!

Szczegóły strony www.ihd.pl:

Podlinkuj stronę www.ihd.pl:

IHD Service

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Osobliwy Portret - portrety na zamówienie »

  Osobliwy Portret to specjalna oferta dla osób pragnących sprawić sobie lub bliskim wyjątkowy prezent w postaci portretu na zamówienie.
  Osobliwy Portret stanowi doskonały prezent na ślub, rocznice,
  urodziny, święta,, a także
  jako element dekoracyjny mieszkania/domu.

  Portrety są dostępne w wymiarach 35/35, 30/40, 50/60 oraz 60/80 cm. Ponadto istnieje możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru według indywidualnych potrzeb.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asendo.pl - Kampanie marketingowe, operatorskie, bazy danych »

  Specjalizujemy się w komunikacji bezpośredniej. Zakup baz i masowa wysyłka SMS, MMS, E-MAIL, VOICE są podstawowymi narzędziami za pomocą których można skutecznie realizować założone cele marketingowe. Dostępne narzędzia umożliwiają samodzielne przygotowanie i zrealizowanie kampanii reklamowej, informacyjnej, ogłoszeniowej. Usługa przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących samodzielnie zaplanować i zrealizować kampanię marketingową.

  Dostępne narzędzia to:
  Bazy danych
  Podstawowa usługa Serwisu służąca do samodzielnego konfigurowania baz różnych dostawców, z określeniem ich dokładnej wyceny. Zamawiający za pomocą konfiguratora określa rodzaj bazy (firm, konsumentów), dokonuje wyboru dostawcy, następnie wybiera rodzaj kampanii (tekstowa, mailowa, głosowa), określa kryteria docelowej grupy odbiorców komunikatu i realizuje kampanię. Najszybsza i najtańsza forma zakupu i realizacji kampanii
  Kampanie operatorskie
  Służy do realizacji prestiżowych kampanii do baz operatorów infrastrukturalnych. Wyróżnia je prestiż i wielkość. Zamawiający wypełnienia formularz zapytania o kampanie operatorskie, po czym oczekuje na napływające odpowiedzi. Opcja ta nakłada pewne ograniczenia i wymagania nakreślane przez operatorów w wielkości kampanii i czasie jej realizacji.
  Zapytania indywidualne
  Pozwala w szczególnych przypadkach złożyć bezpłatne i niezobowiązujące zapytanie indywidualne, bezpośrednio do wszystkich współpracujących z nami dostawców. Po wypełnieniu formularza należy poczekać na propozycje od dostawców baz. Oferta jest skierowana dla wymagających, pod kontem kryteriów bazy Klientów.
  Własna baza
  Umożliwia realizację kampanii do posiadanych już własnych baz klientów, pracowników, kontrahentów oraz innych grup odbiorców. Najtańsza forma realizacji kampanii i najszybsza.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arum - bogactwo wspólnych wartości »

  Inteligentne organizowanie finansów bez specjalistycznej wiedzy może być nad wyraz kłopotliwe. Bez specjalistycznej wiedzy narażony jesteś na niebezpieczeństwo bycia nieuczciwie potraktowanym, a doskonalenie się na własnych błędach może być nad wyraz bolesne. Indywidualne zdolności umożliwiające kierowanie własnymi zasobami pieniężnymi są więc bazą przy jakichkolwiek pertraktacjach. Specjaliści z arum24.pl oferują profesjonalne szkolenia, które uświadomią Cię w wielu kwestiach, również w tym, jak inteligentnie i owocnie oszczędzać. Pozyskana wiedza pomoże Ci prowadzić świadome i brawurowe negocjacje, stawiać warunki lukratywne dla Ciebie. Zadbamy o to, abyś radził sobie z presją czasu i otoczenia a także wyzbył się wcześniejszych, złych przyzwyczajeń. Wejdź na arum szkolenia i zapoznaj się z pytania i wątpliwości na forum biznesowe arum. Dzięki nam oszczędzanie będzie łatwiejsze niż myślisz. Pozwól nam na to.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Chorzów »

  Czas przeprowadzki to jedna z okropnie napiętych sytuacji. Mają Państwo w tym czasie wiele ważnych rzeczy na głowie, uporządkowanie czasu, znalezienie transportu także ludzi do pomocy. Jest na to bardzo łatwy metoda, wystarczy zatelefonować do nas Trans-Speed przeprowadzki Chorzów. Jesteśmy po to by pomagać dokładnie w takich okolicznościach. Na swoim wyposażeniu mamy testowane w specyficznych warunkach samochody dostawcze w zabudowie kontenerowej, kilka z nich wyposażone w windę samo załadowczą . Oferujemy Państwu bardzo duży zakres usług takich jak:
  Przewóz mebli Chorzów
  Przeprowadzki firm Chorzów
  Transport mebli Chorzów
  Jesteśmy korporacją działającą na rynku od roku 1996, pomogliśmy już wielu placówkom, korporacjom jak i osobom prywatnym. Nasza ekipa jest młoda, żwawa, dobrze przeszkolona i ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu swojej pracy. Służymy Państwu naszą pomocną dłonią i zachęcamy do skorzystania z dużej oferty naszej firmy. Cennik znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Trans-Speed przeprowadzki Chorzów. Preferując naszą firmę niewątpliwie będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Wszystko poświadczają potwierdzić referencje będące na naszej stronie.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Access »

  Czas, który przeznaczymy na kurs komputerowy np. Kurs Access nie zawsze musi być nieciekawy.
  Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych programów w przeróżnych firmach i branżach.
  Firmy organizujące kursy zasypują nas ofertami szkoleń otwartych i zamkniętych, dotyczącymi różnych poziomów programu Excel jak np. Excel średniozaawansowany, Excel Zaawansowany, czy bardziej branżowych jak Excel w Biznesie, Excel w Logistyce, Excel dla finansistów i księgowych.
  Dla przeciętnego humanisty zagadnienia dotyczące programu Excel wydają się czarną magią.
  Programy kursów w dobrej firmie szkoleniowej stworzone są w taki sposób, aby nawet najbardziej humanistyczne umysły z łatwością pochłonęły wiedzę dotyczącą wymagającego programu Excel. Do firm takich należy firma Cognity organizująca kursy komputerowe z zakresu MS Excel w Krakowie i kilku innych miastach w Polsce. Programy szkoleń w Cognity skonstruowane są w taki sposób aby uczestnicy uczyli się obsługi programu w sposób, który główny nacisk kładzie na praktykę w trakcie trwania szkolenia.
  Nauka dorosłych przebiega w inny sposób niż dzieci. Jak pokazują badania dorośli najbardziej efektywnie przyswajają wiedzę w sytuacji wykonywania konkretnych ćwiczeń, nie zaś tylko słuchając wykładu. Wiemy, że najlepiej też zapamiętują rzeczy, które mają odniesienia do ich realnego życia i problemów, z którymi zmagają się w pracy.
  Dlatego też szkolenia organizowane przez firmę Cognity opierają swój program o praktyczne wykonywanie zadań w Excelu. Prowadzący zajęcia, za każdym razem, tworzy indywidualny program szkolenia Excel (lub bardziej specyficznego jak Excel w Tabelach przestawnych, Excel w analizach danych czy Excel w analizach sprzedaży) w taki sposób, który będzie najbardziej przydatny dla konkretnych słuchaczy kursu. Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie potrzeb słuchaczy, którzy zapiszą się na kurs.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ MITAS przeglądy kominiarskie warszawa »

  Do obowiązków kominiarzy pracujących w zakładzie usług Janusza Mitasa należy m.in. cykliczne badanie drożności oraz szczelności przewodów kominowych (i ich oczyszczanie), sprawdzanie instalacji gazowej w domu czy też biurze lub także instalacja nasad kominowych w położeniach narażonych na silne wiatry oraz trudne okoliczności funkcjonowania. Zakład kominiarski podejmuje się rzetelnego egzekwowania zleceń prawidłowo z normami Prawa Budowlanego również w wypadku kominów standardowych z cegły, jak również kominów ceramicznych, betonowych czy także skonstruowanych z rur kwasoodpornych. Dodatkowe informacje zamieszczono na stronie internetowej firmy kominiarskiej.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PAKOBUD - konstrukcje drewniane »

  Przedstawiając firmę PAKO-BUD z Konstantynowa Łódzkiego należy podkreślić, iż jest to firma rodzinna istniejąca od 1988 roku i działająca w branży dostawców opakowań. Dysponujemy certyfikatem fitosanitarnym, jaki daje nam możliwość wysyłki wytwarzanych przez nas opakowań do wszystkich krajów na świecie. Wyrabiamy głównie opakowania drewniane takie jak palety, skrzynie i tekturowe. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie i dzięki doskonale przygotowanym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych projektów. Nasza doświadczona i doskonale wykwalifikowana kadra gwarantuje kompetentne doradztwo w obszarze proponowanych towarów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Wentylatory a w szczególności wywietrzaki dachowe w dzisiejszych czasach są de facto rozpowszechnionym elementem naszego życia. Niewątpliwie jedną z lepszych spółek zajmujących się teraz tą branżą w naszym państwie jest poznańska spółka Bud-Went. Ich propozycję można bez żadnych problemów analizować na stronie www bud-went.com.pl, gdzie znajdziemy wiele pożytecznych treści, a także różnorakie rodzaje wentylatorów.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje kompleksowo Oświęcim - ogrzewanie, przyłącza wod-kan »

  Zajmujemy się projektowaniem i kierowaniem robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji wod-kan, c.o., gazowych i wentylacyjnych. Wśród naszych realizacji możemy pochwalić się wieloma ciekawymi rozwiązanianiami z zakresu ogrzewania i wentylacji tak dla inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Posiadając fachową kadrę realizujemy również roboty związane z budową sieci i przyłączy. Oferujemy wykonanie instalacji gazów technicznych, sprężonego powietrza dla warsztatów i jednostek medycznych. Projektujemy instalacje wewnętrzne wg wszelkich standardów i wymagań środowiskowych. W zakresie naszych projektów znajdują się proste instalacje C.O., kotłownie o różnych mocach oraz skomplikowane instalacje hybrydowe, ogrzewanie powietrzne, wentylacja, klimatyzacja jednym słowem wszystko czego może potrzebować użytkownik lub inwestor. Projektujemy sieci wewnętrzne i zewnętrzne : ciepłownicze, gazowe, wodne, kanalizacyjne. Posiadamy własną koparko-ładowarkę CASE 580 SK, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny usług związanych z budową przyłączy i sieci wod-kan, gaz, co. Świadczymy również inne usługi, takie jak: wykopy pod fundamenty, odśnieżanie, wynajem koparki z operatorem.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Warszawa »

  Przedsiębiorstwo którego dotyczy poniższy wpis wykonuje usługi dezynsekcji na terenie całego Mazowsza. Oferujemy skuteczne oraz bezpieczne pozbycie się owadów z mieszkań oraz domów. Stosujemy tylko i wyłącznie preparaty z najwyższej polki z Nano kapsułkami które uwalniają substancje czynną dopiero w momencie kontaktu z owadem. Środki te nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów ani toksycznych oparów posiadają pozwolenia do stosowania w szpitalach przy lóżkach chorych. Dodatkowo preparaty te nie pozostawiają żadnych śladów na powierzchniach nimi pokrytymi.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »