Strony zapleczowe

Edukacja dzieci Podkategoria: Edukacja dzieci

Sortuj po:

 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najlepszego przedszkola prywatnego w okolicach stolicy Wielkopolski. Nasza placówka zlokalizowana jest w Swarzędzu, aleale zapraszamy dzieci również z Poznania.Dzięki witrynie: Lisek-urwisek.pl można się szczegółowo zaznajomić się z naszymi rozwiązaniami w obszarze zajęć dydaktycznych, zajęć adaptacyjnych, jak również naszej działalności w zakresie wypożyczania przebrań karnawałowych. Przedszkole Lisek Urwisek zaplanowaliśmy w oparciu o wytyczne poznańskiego kuratorium oświaty, dzięki temu oferujemy skrupulatnie zrobione pod względem dydaktycznym i wychowawczym zajęcia, najlepszą opiekę pedagogiczną, a także nowoczesny, spełniający wszystkie wymogi budynek. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, to sprawia, że Lisek Urwisek to miejsce, które Twojemu dziecku zapewni optymalny rozwój. Jeśli chesz znaleźć najlepsze przedszkole w Swarzędzu zobacz na Lisek-urwisek.pl

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do poznania oferty publicznego przedszkola Jarzębinka, miejsca ulokowanego w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to w rzeczywistości dwa przedszkola, zlokalizowane w Swarzędzu na ul. Kóriej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są optymalnie przygotowane, uwzględniające wszystkie zarządzenia i przystosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki przebywają w kompleksowo i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole oferujemy doświadczoną opiekę nauczycielską – nauczycieli misją nauczania oraz z zaangażowaniem. U nas dzieci mogą uczęszczać również na ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe i uwzględniające hobby dziecka. Wszystkie programy zajęć odpowiadają wymogom Ministerstwa Edukacji narodowej, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt w Jarzębince to blogi okres. Nasze placówki, działające pod wspólnym szyldem Jarzębinka to najlepsze publiczne przedszkola w Swarzędzu. Pełen zakres naszych usług sprawdź tutaj!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki »

  Dlaczego zabawki edukacyjne cieszą się tak ogromnym powodzeniem? Dlatego, że pozwalają dzieciom w łatwy i szybki sposób się rozwijać. Obecne w naszym sklepie zabawki dla niemowlaka, czy fenomenalne kuchnie zabawki usatysfakcjonują gusta nawet najbardziej wybrednych rodziców. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dostępnymi u nas zabawkami edukacyjnymi, wspomagającymi rozwójh dziecka.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja dzieci

Edukacja dzieci - nowa strona:

Adres: