Strony zapleczowe

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opracowania lektur - 2l.pl »

  Najlepsze i najobszerniejsze opracowania lektur szkolnych znajdziesz w portalu 2l.pl. Proponujemy wszystkim uczniom, którzy nie mają czasu na czytanie długich lektur kompaktowe opracowanie zawierające wszystkie podstawowe dane o wybranych książkach z kanonu, charakterystyki głównych bohaterów, opisy miejsc, analizę problematyki oraz wyszczególnienie podstawowych motywów literackich. Nasze teksty powstały we współpracy z nauczycielami języka polskiego z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent - angielski, niemiecki »

  Szkoła Językowa Akcent Poznań (plus placówka w Suchym Lesie) to miejsce przyjazne, w którym kompetentni i wszechstronni lektorzy prowadzą świetne kursy językowe. To nie wypełnianie nudnych ćwiczeń, ale nauka języka angielskiego z polotem. Kursy języka niemieckiego, które odbywa się z radością. Przygotowujemy do egzaminów, prowadzimy kursy językowe dla firm i po prostu uczymy jak pisać poprawnie gramatycznie i mówić z dobrym akcentem.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą najlepszego przedszkola prywatnego w okolicach stolicy Wielkopolski. Nasza placówka zlokalizowana jest w Swarzędzu, aleale zapraszamy dzieci również z Poznania.Dzięki witrynie: Lisek-urwisek.pl można się szczegółowo zaznajomić się z naszymi rozwiązaniami w obszarze zajęć dydaktycznych, zajęć adaptacyjnych, jak również naszej działalności w zakresie wypożyczania przebrań karnawałowych. Przedszkole Lisek Urwisek zaplanowaliśmy w oparciu o wytyczne poznańskiego kuratorium oświaty, dzięki temu oferujemy skrupulatnie zrobione pod względem dydaktycznym i wychowawczym zajęcia, najlepszą opiekę pedagogiczną, a także nowoczesny, spełniający wszystkie wymogi budynek. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, to sprawia, że Lisek Urwisek to miejsce, które Twojemu dziecku zapewni optymalny rozwój. Jeśli chesz znaleźć najlepsze przedszkole w Swarzędzu zobacz na Lisek-urwisek.pl

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do poznania oferty publicznego przedszkola Jarzębinka, miejsca ulokowanego w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to w rzeczywistości dwa przedszkola, zlokalizowane w Swarzędzu na ul. Kóriej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są optymalnie przygotowane, uwzględniające wszystkie zarządzenia i przystosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki przebywają w kompleksowo i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole oferujemy doświadczoną opiekę nauczycielską – nauczycieli misją nauczania oraz z zaangażowaniem. U nas dzieci mogą uczęszczać również na ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe i uwzględniające hobby dziecka. Wszystkie programy zajęć odpowiadają wymogom Ministerstwa Edukacji narodowej, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt w Jarzębince to blogi okres. Nasze placówki, działające pod wspólnym szyldem Jarzębinka to najlepsze publiczne przedszkola w Swarzędzu. Pełen zakres naszych usług sprawdź tutaj!

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Poznań »

  Przygotowaliśmy dla Państwa sale konferencyjne dla 15 i 30 osób, które usytuowane są blisko centrum. To znakomita alternatywa dla przedsiębiorstw, które nie posiadają odpowiednich biur i pokojów w siedzibie swojej firmy. Nasze sale są znakomicie zaprojektowane i nowocześnie zaopatrzone w sprzęty, żeby zapewnić najwyższą jakość naszym klientom. Sale posiadają projektor multimedialny oraz ekran projekcyjny, dodatkowy laptop oraz dwie tablice. Wszyscy szkoleniowcy mają zapewniony serwis z kawą, herbata oraz wodą, jak również małym poczęstunkiem umilającymi czas poświęcony na szkoleniu. W ciągu wielodniowych szkoleń potrzebny jest nocleg, który niezwykle łatwo można znaleźć w okolicy naszego biura. Szczegóły dotyczące oferty można uzyskać kontaktując się z nami. Nasza strona internetowa Sala29.pl została przygotowana z myślą o was. Zajrzyj.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kite »

  Kite surfing jest coraz częściej wybieranym sportem wodnym. Trzeba jednak wiedzieć, że jak każdy sport niesie on za sobą pewne ryzyko. Aby móc indywidualnie zażywać tego sportu należy przejść profesjonalny kurs, który przygotuje nas do bezpiecznego kitesurfingowania. Zajrzyj na kurskite.pl i skorzystaj z zamieszczonych tam wiadomości. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się przede wszystkim na czym polega kitesurfing szkoła. Od czego należy zacząć, żeby móc uprawiać ten wspaniały sport. Półwysep Helski jest królestwem kitesurfingu, o czym też możesz poczytać na prowadzonym przez nas portalu. Dajemy tam dostęp do cennika naszych usług i sporo ciekawych rabatów cenowych. Ogromnym ułatwieniem okazuje się być również słowniczek kitesurfing, który pomoże zaznajomić się początkującemu kursantowi z pojęciami spotykanymi podczas uprawniania tej dyscypliny. Gorąco polecamy. Kliknij.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Poznań »

  Studia stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Często udają się na nie niemal wszyscy uczniowie szkół średnich. Z tego względu ciągle wzrasta ilość wykształconych osób w naszym kraju.Nauka na studiach powoduje, że stajemy się mądrzejsi i doświadczeni, ale wiąże się też z fantastyczną zabawą i przyjemnie spędzonymi latami. Jednym z najciekawszych miast akademickich w naszym kraju jest bez wątpienia Poznań. Miasto to każdego roku przyciąga mnóstwo młodych osób, które pragną zdobyć interesujący zawód i wykształcenie. W Poznaniu znajduje się wiele znanych uczelni, zapewniających studentom całe mnóstwo wspaniałych atrakcji a także naukę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Access »

  Czas, który przeznaczymy na kurs komputerowy np. Kurs Access nie zawsze musi być nieciekawy.
  Excel niewątpliwie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych programów w przeróżnych firmach i branżach.
  Firmy organizujące kursy zasypują nas ofertami szkoleń otwartych i zamkniętych, dotyczącymi różnych poziomów programu Excel jak np. Excel średniozaawansowany, Excel Zaawansowany, czy bardziej branżowych jak Excel w Biznesie, Excel w Logistyce, Excel dla finansistów i księgowych.
  Dla przeciętnego humanisty zagadnienia dotyczące programu Excel wydają się czarną magią.
  Programy kursów w dobrej firmie szkoleniowej stworzone są w taki sposób, aby nawet najbardziej humanistyczne umysły z łatwością pochłonęły wiedzę dotyczącą wymagającego programu Excel. Do firm takich należy firma Cognity organizująca kursy komputerowe z zakresu MS Excel w Krakowie i kilku innych miastach w Polsce. Programy szkoleń w Cognity skonstruowane są w taki sposób aby uczestnicy uczyli się obsługi programu w sposób, który główny nacisk kładzie na praktykę w trakcie trwania szkolenia.
  Nauka dorosłych przebiega w inny sposób niż dzieci. Jak pokazują badania dorośli najbardziej efektywnie przyswajają wiedzę w sytuacji wykonywania konkretnych ćwiczeń, nie zaś tylko słuchając wykładu. Wiemy, że najlepiej też zapamiętują rzeczy, które mają odniesienia do ich realnego życia i problemów, z którymi zmagają się w pracy.
  Dlatego też szkolenia organizowane przez firmę Cognity opierają swój program o praktyczne wykonywanie zadań w Excelu. Prowadzący zajęcia, za każdym razem, tworzy indywidualny program szkolenia Excel (lub bardziej specyficznego jak Excel w Tabelach przestawnych, Excel w analizach danych czy Excel w analizach sprzedaży) w taki sposób, który będzie najbardziej przydatny dla konkretnych słuchaczy kursu. Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie potrzeb słuchaczy, którzy zapiszą się na kurs.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje śpiewu »

  Ważnym celem Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej jest dbałe kształcenie młodych śpiewaczy, pogłębiać ich techniki wokalne, a także rozwijać chęci do poszerzania swoich predyspozycji woklanych. Śpiew to nie tylko sama czynność, która zazwyczaj polega na realizacji dźwięku muzycznego przy pomocy swojego głosu, to też przekazywanie emocji, uwolnienie własnej duszy. Przypuszczalnie każda osoba, która potrafi mówić również potrafi śpiewać. Zaś żeby śpiew był profesjonalny, niezbędna jest partia treningów, jak i nauka nauczyciela, który pokieruje naszymi umiejętnościami. W przedstawianym Instytucie wykonują swoja prace osoby z potężnym doświadczeniem, którzy umieją w krótkim odstępie czasu nauczyć ważnych i potrzebnych rzeczy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • WSEZ Resocjalizacja studia »

  Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi już od dziesięciu lat zajmuje się nauczaniem pedagogów, nauczycieli, animatorów społecznych, specjalistów od edukacji zdrowotnej oraz pracowników socjalnych. Możemy Państwu zaproponować zarówno studia I-ego i II-ego stopnia, jak i studia podyplomowe, a wszystkie prowadzone częściowo metodą tradycyjną, częściowo na platformie e-learningowej. Gwarantujemy, iż naszą kadrę tworzą tylko doświadczeni i wysoce wykwalifikowani wykładowcy, którzy bardzo dobrze wiedzą, jak nauczać studentów obiema wyżej nadmienionymi metodami, tak żeby przynosiły one jak najlepsze rezultaty. Najwyższy poziom naszego kształcenia już niejednokrotnie potwierdziła Państwowa Komisja Akredytacyjna. Dokładne informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: