Strony zapleczowe

Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Ewaluacje »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurier Warszawa »

  X-Press Couriers istnieje na rynku od 1999 roku. Świadczymy dla swoich Klientów pełen wachlarz usług kurierskich począwszy od przesyłek lokalnych na terenie Warszawy, poprzez przesyłki krajowe a skończywszy na przesyłkach międzynarodowych. Zawsze dbamy o rzetelność i wysoką jakość naszych usług. Dowodem tego jest wieloletnia współpraca z najbardziej wymagającymi Klientami.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ON-LINE CREDIT Szybka gotówka bez BIK »

  Na Naszej stronie znajdziecie Państwo ofertę pozabankową prywatnych firm pożyczkowych. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić szybki wniosek i czekać na zgłoszenie konsultanta. Jedyne czego potrzebujesz to dowód osobisty i telefon komórkowy. Minimum formalności i maksimum satysfakcji. Przekonaj się sam jak łatwo zdobyć szybką gotówkę. Oferta dostępna 24h, 7 dni w tygodniu., na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Gdańsk »

  Genialnie zlokalizowane osiedle mieszkaniowe na Wzgórzu Magellana. Nowoczesne mieszkania na Wzgórzu Magellana. Gdański budowniczy wielce zaprasza do ujrzenia swojej pięknej inwestycji w Gdańsku.Lokalizacja zapewnia ogromną panoramę widokową, dodatkowo z apartamentów na wyższych kondygnacjach możliwy jest widok na panoramę Gdańska i Zatokę Gdańską. Bezpośrednie sąsiedztwo kompleksu leśnego i kompleksu sportowego jest gwarancją dla mieszkańców na łatwy dostęp do relaksu i rekreacji, wypoczynku i obcowania z przyrodą. Bliskość dobrze skomunikowanego centrum dzielnicy Morena stanowi wygodne zaplecze handlowo-usługowe, medyczne i edukacyjne.. Nowe mieszkania Gdańsk.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej inwestycji, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Specjaliści z agencji skutecznego pozycjonowania Ideo SEM oferują szeferg usług obejmujących promocję strony internetowej. Prowadzone działania obejmują zarówno mniejsze witryny, jak i pozycjonowanie sklepów internetowych i dużych, rozbudowanych serwisów. Wówczas w osiągnieciu najlepszych rezultatów pomaga pozycjonowanie szerokie, uwzględniające niszowe frazy kluczowe. Zastosowanie indywidualnego planu działania, w którym uwzględniona zostaje także strategia marki czy analiza działań konkurencji umożliwiają przeprowadzenie skutecznej kampanii promocyjnej. Zbudować odpowiedni wizerunek pomagają również prowadzone przez nas działania obejmujące marketing wirusowy, odgrywający coraz większe znaczenie wśród budowanych wirtualnych społeczności.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Biuro nieruchomości Magnolia zdaje sobie sprawę jak ważną i trudną decyzją jest zamiar kupna kolejnego apartamentu i że jest to decyzja na długie lata. Kupujący pragnie dokonać najkorzystniejszego dla siebie doboru. Doświadczeni doradcy Magnolii potrafią nie tylko przedłożyć dobrą nieruchomość, ale i zadbać o harmonijny przebieg całego postępowania sprzedaży. Chętnie dzielimy się osobistym doświadczeniem i sprawiamy, by sprzedający był z naszych usług kontent. Spis propozycji jest duży - w spisie mamy wiele tysięcy ofert z regionu przede wszystkim miasta Szczecina i okolic oraz rejonu Zachodniopomorskiego. Zamieniamy lokale mieszkalne, działki budowlane, nieruchomości komercyjne. Troszczymy się o to, by każdy kupujący biura nieruchomości Magnolia wyszukał z naszą pomocą swój odpowiedni dom. Z pewnością warto skontaktować się z naszym maklerem - zapraszamy do naszej siedziby lub na strony www Magnolii.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla studenta »

  Wszyscy chcą zrobić łatwą kasę. Żeby odnieść sukces musisz mieć niemałe know-how. Najlepiej by było gdyby tak przytulić trochę gotówki w zaciszu domowym, grzebiąc przed ekranem swojego komputera. W sieci znajdziesz wiele serwisów oferujących zarobienie kasy i nasz portal jest z pewnością jednym z nich. Jeśli jesteś choć odrobinę kreatywny i szukasz jak zarobić pieniądze, to na pewno odnajdziesz u nas możwliość zarobienia niezłego grosza. Praca dla studenta w najprostszej postaci. Sprawdź jak to jest możliwe na dychaa.pl i zerejestruj się już dziś w naszym portalu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Nowatorski pomysł, który zdobywa coraz szersza popularność na terytorium Polski, to tak zwane Wirtualne Biura. Tego typu miejsca, są przeznaczone głównie dla osób które dopiero zakładają swoją firmę, rozkręcają własne przedsiębiorstwa – dla tak zwanych start – upów. Ludzie którzy tworzą nową firmę, zazwyczaj nie mają wiele pieniędzy. Często jedynym wyjściem pozostaje praca we własnym mieszkaniu, nie ma bowiem tutaj wystarczających funduszy na zakup własnego lokalu. Ratunkiem w tego typu sytuacjach, może być wynajem wirtualnego biura. Zyskujemy tu możliwość zarejestrowania swojej firmy w interesującym miejscu, opłaty są również dużo mniejsze niż w zwykłych biurach.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Axolight »

  Bezpośredni dystrybutor oświetlenia włoskiej firmy Axolight. Axolight to luksusowe lampy, stworzone z połączeniem szkła i kryształu. Surowce jakie stosowane są w produkcji jak i również zastosowanie nowoczesnych technologii wytwarzania, pozwalają firmie na osiągnięcie najwyższej pozycji w światowym sektorze oświetleniowym. Zobacz ofertę firmy na naszej stronie.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki kraków »

  Wizytówki stanowią jeden z najbardziej potrzebnych wizualnych materiałów promocyjnych każdego zakładu. Dlatego tworzenie wizytówki jest szczególnie ważne. Wizytówki za zwyczaj zawierają krótkie dane przedsiębiorstwa, takie jak nazwa zakładu, adres, adres mailowy oraz numery telefonów, m. in. GSM. Wizytówki krakowskie stawiają na preferencje różnych klientów. Najprostsze wizytówki istnieją w postaci czarno-białej i nie posiadają żadnych elementów upiększających, jak np. zdobienie złotem lub srebrem. Natomiast w miarę większych zasobów finansowych istnieje szansa wzbogacić tworzenie wizytówki. W ofercie co poniektórych drukarni znajdziemy opcję stworzenia perfumowanej wizytówki Kraków jest licznym miastem. Posiada wiele małych i wielkich korporacji i każda z nich nie może się obejść bez materiałów reklamowych, jak ulotki czy wizytówki. Tworzenie wizytówki profesjonalnemu grafikowi nie pochłania dużo czasu, wystarczy precyzyjnie wyjaśnić czego oczekujemy od naszej wizytówki Kraków posiada dużą liczbę specjalistów w dziedzinie grafiki komputerowej, także przedsiębiorstwa produkujące wizytówki oferują pomoc w tworzeniu wizytówki. Również w serwisach www tychże firm często spotykamy kreatory wizytówek, gdzie samodzielnie możemy zrealizować własny projekt oraz od razu wysłać go do druku. W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu, nawet bardzo małego, wiąże się z posiadaniem własnego serwisu internetowego i logo. Absolutnie niezastąpionym elementem są oczywiście wizytówki, które w szybki sposób przekierowują za sprawą zamieszczonych w nich danych do miejsca, w którym dowiemy się więcej na temat przedsiębiorstwa. Wiele zwykłych osób, czyli nieprowadzących własnej działalności gospodarczej, również zamawia wizytówki krakowskie ze względu na własne potrzeby, choćby dlatego, by nie dyktować numeru swojej komórki.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOŁTON piece grzewcze »

  Firma KOŁTON jest respektowanym producentem kotłów centralnego ogrzewania, stosującym odkrywcze i jednocześnie przetestowane metody produkowania. W ofercie firmy znajdują się zarówno kotły zasypowe oraz kotły z podajnikiem, jak także kotły dużych mocy lub kotły na pellet. W zależności od modelu, kocioł odpowiedni jest do spalania poszczególnych surowców - np. paliw stałych jak miał węglowy lub groszek oraz dużych szczep drewna. Kotły dolno-górnego spalania najlepiej sprawdzają się przy spalaniu węgla kamiennego lub mieszanin z miałem węglowym albo odpadami drewna. Po całą propozycję produktów osiągalnych w firmie zapraszamy na stronę www.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • System obiegu informacji »

  Systemy workflow funkcjonują na zasadzie automatyzacji procesów biznesowych, w całości lub w części, podczas której dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika procesu do następnego, według odpowiednich procedur zarządczych. Wdrożenie elektronicznego systemu zarządzania obiegiem dokumentów oszczędza czas, usprawnia pracę i porządkuje przepływ informacji za pomocą efektywnego zarządzania zgromadzonymi danymi. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na sprawniejsze zarządzanie informacjami, cyfrowe archiwizowanie danych na bieżąco i ograniczenie dublowania informacji. Możliwość pracy grupowej i tworzenia dokumentów w ramach zespołów roboczych zwiększa wydajności i mobilizację pracowników. Właściwie wdrożony workflow przyczynia się do lepszej organizacji działań podejmowanych przez pracowników a zgromadzone w systemie dane sprawiają, że efektywne zarządzanie informacją staje się możliwe do osiągnięcia. CCA UNIVE jest aplikacją, która pomaga w osiągnięciu nie tylko wyżej wymienionych korzyści . Rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby zautomatyzować procesy biznesowe, dzięki którym informacje, dokumenty i zadania przekazywane są w firmie w ujednolicony sposób. Przepływ dokumentów pokazuje w jaki sposób pracownicy najczęściej się komunikują, z jakim efektem i gdzie występują problemy. Rozwiązaniem, które pomaga w efektywnym zarządzaniu informacją jest właśnie CCA UNIVE.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Szybka Gotówka »

  Potrzebujesz szybko gotówki? Chcesz wyjechać na wakacje? A może planujesz remont domu? Tylko skąd wziąć pieniądze? Kolejki w banku przerażają. Sytuacja w pracy niepewna. Trzy kredyty na głowie. Od dziś nie musisz się martwić. Ekspresowa gotówka już w zasięgu Twojej ręki! Wejdź na stronę, zapoznaj się z ofertą i zdecyduj, co dla Ciebie najlepsze. Wystarczy wypełnić szybki wniosek i czekać na pieniądze. Bez wychodzenia z domu, przez Internet. Oferta prywatnych firm pożyczkowych stworzona została z myślą o Tobie . Gdziekolwiek mieszkasz- kredyt bez BIK, chwilówka SMS, pożyczka na dowód- dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24h, na terenie całego kraju. Sprawdź sam!

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidarność Opole »

  Strona internetowa bezpiecznyrynek.pl opisująca aktualne informacje dotyczące wojewódzkiego rynku pracy jak również zarys modeli, które relacjonują efektywną współpracę pomiędzy pracownikiem a pracodawcom. Projekt kładzie spory nacisk w głównej mierze na elastyczne formy zatrudnienia, ochronę środowiska, społeczna odpowiedzialność biznesu jak również solidarność Opole. Projekt dynamicznie się rozwija i zyskuje coraz liczebniejsze grono osób, które biorą w nim udział zarówno po stronie właścicieli firm jak również organizacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • CenCert jak uzyskac podpis elektroniczny »

  Pewna oraz wysoko wykwalifikowana jednostka CenCert zajmuje się prawnym oraz wiążącym zatwierdzaniem Podpisu Elektronicznego Klientów oraz wystawianiem Certyfikatów Kwalifikowanych bądź ich późniejszym przedłużaniem. Certyfikowany Podpis Elektroniczny konieczny jest m.in. do zarejestrowania praktyki lekarskiej lub pielęgniarskiej, istotnie przyspiesza też przebieg przekazywania dokumentów przez Ośrodki Szkolenia Kierowców, zapewnia wystawianie e-faktur a nawet pieczętowanie umów cywilno-prawnych drogą elektroniczną czy składanie pozwów. Uzupełniające informacje wraz z paletą towarów oraz zakresem usług opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bindownice, grzbiety, folie, okładki do bindowania »

  Zapraszamy do sklepu niszczarki.org u nas uzyskasz fachową poradę dotycząca zakupu urządzenia biurowego. Dobierzemy odpowiednią niszczarkę do Twojego biura. Wielkość kosza, stopień tajności, możliwość niszczenia innych nośników danych niż papier, możliwość pracy ciągłej. Dzięki nam dowiesz się jak konserwować noże by niszczarka długie lata służyła bezawaryjnie. W naszej ofercie posiadamy najlepsze niszczarki do dokumentów Kobra oraz biurowe niszczarki Wallner. Biurowe systemy opraw oparte na bindownicach grzebieniowych, drutowych, kanałowych, termobindownicach do oprawy termicznej. Doradzimy Państwu Także laminatory A3, A4 oraz niezwykle precyzyjne gilotyny oraz trymery do cięcia papieru. W naszym sklepie zaopatrzysz się w materiały eksploatacyjne jak grzbiety do bindowania, folia do laminowania, okładki do bindowania, termookładki, holdery z taśmą, holdery z klipsem, identyfikatory oraz szeroką gamę produktów Galerii Papieru, a także Alby. Arkusze barwne, dyplomy, karton wizytówkowy, biurowe wieszaki, zegary ścienne, wagi, prezentery, lampy. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do negocjacji cen

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełdy ładunków »

  Giełda Transportowa Teleroute wyjaśnia jak można skutecznie podwyższyć wydajność pojazdu w transporcie, dzięki zminimalizowaniu liczby pustych przebiegów ciężarówki. Sprofilowane i doświadczone przedsiębiorstwo oferuje członkostwo w internetowej giełdzie ofert a także intuicyjny system szukania ładunków na terenie całej Europy. Giełda Transportowa zapewnia całościowe zarządzanie ładunkiem, przewożonym zarówno z wykorzystaniem niewielkiego przewoźnika, średniej okazałości firmę transportową, jak również międzynarodowe organizacje logistyczne. Pole aktywności Teleroute zawiera 27 europejskich państw. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Wirtualne biura to stosunkowo nowy pomysł. W krajach Zachodu był on już stosowany od pewnego czasu. W Polsce pojawił się stosunkowo niedawno. Same Wirtualne Biura mają służyć głównie zmniejszeniu opłat ponoszonych przez daną instytucję, na cele związane właśnie z wynajęciem przestrzeni biurowej. Przedsiębiorstwo które zarejestruje się w wirtualnym biurze, otrzymuje przede wszystkim własny adres – miejsce gdzie istnieje możliwość by ją zarejestrować. Praca wykonywana jest jednak nadal z obszaru własnego domu. W wirtualnym biurze można umówić się na spotkanie z klientem, można również przeprowadzić konferencję ze współpracownikami, nie przebywa się w nim jednak na stałe.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sweet Home Service Sprzątanie domów warszawa »

  Prezentujemy Państwu firmę Sweet Home Service. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy i okolic. Zajmujemy się opieką dzieci, seniorów i domów. jednostka Sweet Home Service oferuje Państwu wysoki standard swoich usług przez użytek najnowszych technologii i trendów sprzątania i profesjonalnego podejścia do realizowanych zadań. Nasz wykwalifikowany zespół, to kadry o wysokiej etykiecie, jakim mogą Państwo z pełnym zaufaniem powierzyć troskę nad czystością swojego domu po to, by swój wolny czas ofiarować ważniejszym rzeczom. Dobra komunikacja to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów telefonicznie bądź mailowo. Więcej na stronie.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANTOR JUPITER SZCZECIN »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: